Valittaa, vaikka 1hoitsu päästi sen liinavaatevarastosta pois, muiden potilaiden ilmoille ja antoi jopa sopivan laturin Keijon paskaan kännykkäänsä, josta yllättyi jopa itsekin, että sellainen laturi vielä löytyi nykypäivänä muualtakin, kuin 24 neliön homeluukustaan.
Pointtini on se, että ihminen ei ole ikinä tyytyväinen. Se alkoi heti valittamaan, ettei saa muiden potilaiden puheesta mitään selvää, vaikka kuuloaistinsa on kuulemma erinomainen.
Valittajista ei kukaan pidä ja se on fakta.
Kylmis on valittaja
Anonyymi
0
87
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114629Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734395Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951749- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531110Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109- 67989
- 56964
- 92948