Hyvännäkösiä naisia instassa, vinkkejä !

Laittakaa kauniiden naisten instaprofiileja! Ei mitään pehmopornoptofiileja kiitos, vaan jotka pukeutuu kauniisti, kauniit kasvot, kauniit hiukset jne. Oon ruma ja nyt alan stalkkaa kauniita ja otan mallia 👀😭
4849
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Uuu hyvä alotus! mettiforssell, viiviboman, tovewaldemar. Jos et siis mitään beibejä haluu kopioida vaan raikkaita kaunottaria

Äänestä

Aloittaja on vaatimaton kaunotar!

Äänestä

EDIT:

Nimenomaan mielummin oikein beibejä mutta ei mitään tissityrkkyhalpiksia.

Semmosia julkkistyylillä seksikkäitä, mut ei halpoja wt profiileja tyyliin kakola…

Äänestä

Seuraan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Laittakaa kauniiden naisten instaprofiileja! Ei mitään pehmopornoptofiileja kiitos, vaan jotka pukeutuu kauniisti, kauniit kasvot, kauniit hiukset jne. Oon ruma ja nyt alan stalkkaa kauniita ja otan mallia 👀😭

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu