Onko missään karttaa, missä näkyisi

maksuttomat/kiekolliset pysäköintialueet keskustassa ja sen lähialueilla?
963
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jyväsparkki /Jyväskylän keskustan liikennekartasta.

Äänestä
  • Harjun laella esimerkiksi voi pysäköidä ilmaiseksi. Missä tahansa voi pysäköidä ilmaiseksi jonkin aikaa. Riippuu tuurista.

    Äänestä

  • Sinua ei vie edes unelmissas rahastakaan,

    Äänestä

Ostakaa polkupyörä, ei parkkiongelmia.

Äänestä
  • Itävaras vie fillarin vaikka olisi millä kiinni.

    Äänestä

Tourujoen tulva katkaisee liikenteen kokonaan.

Äänestä

Kävellenkin pääsee.

Äänestä
  • Ei pääse tulvivan Tourujoen yli.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei pääse tulvivan Tourujoen yli.

    Uimalla siitä pääsee.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

maksuttomat/kiekolliset pysäköintialueet keskustassa ja sen lähialueilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu