Tai oikeastaan saa paremman - Škoda on voittanut Audin joka ikisessä testissä.
Audin saa paljon halvemmalla kun ostaa Skodan
8
606
Vastaukset
- Anonyymi
Skoda on monessa mielessä parempi kuin Audi. Skodassa on perhekäytössä helpottavia asioita kuten kunnon kassikoukut ja paljon parempi varustelu vakiona.
- Anonyymi
Onhan Audissakin kassikoukut. Lisää toimivia varusteita Audiin saa tilaamalla. Onhan se laatuero aikamoinen. Skoda on aina ollut se Pirkka-Audi.
- Anonyymi
Mielessä kyllä muttei käytössä
- Anonyymi
Nuo merkit pitäis panna 7-8 vuoden iässä ruoste testiin muitten merkkien kanssa niin siinä muuttuis monen autonostajan haaveet.
- Anonyymi
Kyllä Pirkka-Audi on hyvä auto.
- Anonyymi
Pirkka Audi on pelkkä Vokkelo.
Vokkelo on pelkkä Sokota
Sokota on pelkkä Seatti
Seatti on sitten pelkkä p.ska.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 - Anonyymi
No nyt on Toyotan omapojan pää sekaisin.
- Anonyymi
Audissa paras laatu, ei kolinoita ei narinoita. Kaikki ohjaamon materiaalit laadukkaita. Vw ihan ok, Skodassa ja Seatissa kaikki materiaalit halvempia. Mutta kun otetaan huomioon hintaero, niin onko a4 samalla moottorilla parempi, kuin Skoda superb, mikä tarjoaa paremmat tilat?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joskus mietin
miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi265721- 883794
Ryöstö hyrynsalmella!
Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313593515- 2242900
- 612767
- 522695
Sukuvikaako ?
Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne322530- 1532420
- 312005
Avustettu itsemurha herättää vahvoja tunteita - Laillista Sveitsissä, ei Suomessa
Hilkka Niemi sairastaa harvinaista PLS-sairautta. Hilkan on elettävä loppuelämänsä parantumattoman sairauden kanssa, jok1211736