Kuukautiset ja niihin liittyvää kysyttävää jne

Anonyymi

Helou kaikki! Oon 11v tyttö ja haluisin saada kysyttävää ja vastauksia menkoista. Ittellä ei oo vielä alkanut mutta luultavasti pian saattaa alkaa. :)
Mulla on ollu nyt muutamia päiviä alavatsakipua ja mietin että voiskohan alkaa. Rinnatkin on pikkasen arat. Joten voisko joku ihana ihminen vastaa.

Tänne voi kertoo mitä vaan kuukautisiin liittyvää tarinoita,noloja juttuja,vastauksia,kysymyksiä jne. Moikka kaikille ihanille ihmisille!

3

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuulostaa siltä että sun kuukautiset on alkamassa.Ohan se noloa jos on ohivuotoa ja esim sohvalla istuessa sohvalle tulee verta.Se veri pitäis pyyhkiä heti kylmällä vedellä koska muuten se veritahra jää siihen pysyvästi.Aluksi voi olla noloa mutta muistuttaa siitä että jollain ollut kuukautiset.Sohvia ei voi jatkuvasti hankkia uusia,Mieti kylässä että pilaat jonkun vaalean sohvan ohivuodoilla.

    • Anonyymi

      Onko nyt varmaa, että koulutyttö 11v. Kysyy menkoistaan lähes puolilta öin?
      Ettei vaan eräs vanhempi seniilihkö herrasmies olisi jälleen mielipuuhissaan !

      • Anonyymi

        Aloittaja on kysynyt klo 21 kysymyksen.Miten se on muka puolen yön aikaan?Ei klo 21 tartte mennä vielä nukkuu.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      122
      2396
    2. 134
      1895
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      63
      1236
    4. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      105
      1216
    5. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      77
      1101
    6. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      1070
    7. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      45
      1049
    8. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      83
      1009
    9. HESARI: Kahden Pasin pankki OmaSp

      Toinen entinen työntekijä sanoi, että Turtio oli organisaatiossa “Jumalasta seuraava, ylöspäin” https://www.hs.fi/visio
      Seinäjoki
      24
      1006
    10. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      56
      942
    Aihe