Kuukautiset ja niihin liittyvää kysyttävää jne

Anonyymi

Helou kaikki! Oon 11v tyttö ja haluisin saada kysyttävää ja vastauksia menkoista. Ittellä ei oo vielä alkanut mutta luultavasti pian saattaa alkaa. :)
Mulla on ollu nyt muutamia päiviä alavatsakipua ja mietin että voiskohan alkaa. Rinnatkin on pikkasen arat. Joten voisko joku ihana ihminen vastaa.

Tänne voi kertoo mitä vaan kuukautisiin liittyvää tarinoita,noloja juttuja,vastauksia,kysymyksiä jne. Moikka kaikille ihanille ihmisille!

3

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuulostaa siltä että sun kuukautiset on alkamassa.Ohan se noloa jos on ohivuotoa ja esim sohvalla istuessa sohvalle tulee verta.Se veri pitäis pyyhkiä heti kylmällä vedellä koska muuten se veritahra jää siihen pysyvästi.Aluksi voi olla noloa mutta muistuttaa siitä että jollain ollut kuukautiset.Sohvia ei voi jatkuvasti hankkia uusia,Mieti kylässä että pilaat jonkun vaalean sohvan ohivuodoilla.

    • Anonyymi

      Onko nyt varmaa, että koulutyttö 11v. Kysyy menkoistaan lähes puolilta öin?
      Ettei vaan eräs vanhempi seniilihkö herrasmies olisi jälleen mielipuuhissaan !

      • Anonyymi

        Aloittaja on kysynyt klo 21 kysymyksen.Miten se on muka puolen yön aikaan?Ei klo 21 tartte mennä vielä nukkuu.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      187
      1399
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      123
      1198
    3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      49
      931
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      890
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      810
    6. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      51
      798
    7. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      56
      782
    8. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      102
      764
    9. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      712
    10. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      709
    Aihe