Kuukautiset ja niihin liittyvää kysyttävää jne

Anonyymi

Helou kaikki! Oon 11v tyttö ja haluisin saada kysyttävää ja vastauksia menkoista. Ittellä ei oo vielä alkanut mutta luultavasti pian saattaa alkaa. :)
Mulla on ollu nyt muutamia päiviä alavatsakipua ja mietin että voiskohan alkaa. Rinnatkin on pikkasen arat. Joten voisko joku ihana ihminen vastaa.

Tänne voi kertoo mitä vaan kuukautisiin liittyvää tarinoita,noloja juttuja,vastauksia,kysymyksiä jne. Moikka kaikille ihanille ihmisille!

3

157

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuulostaa siltä että sun kuukautiset on alkamassa.Ohan se noloa jos on ohivuotoa ja esim sohvalla istuessa sohvalle tulee verta.Se veri pitäis pyyhkiä heti kylmällä vedellä koska muuten se veritahra jää siihen pysyvästi.Aluksi voi olla noloa mutta muistuttaa siitä että jollain ollut kuukautiset.Sohvia ei voi jatkuvasti hankkia uusia,Mieti kylässä että pilaat jonkun vaalean sohvan ohivuodoilla.

    • Anonyymi

      Onko nyt varmaa, että koulutyttö 11v. Kysyy menkoistaan lähes puolilta öin?
      Ettei vaan eräs vanhempi seniilihkö herrasmies olisi jälleen mielipuuhissaan !

      • Anonyymi

        Aloittaja on kysynyt klo 21 kysymyksen.Miten se on muka puolen yön aikaan?Ei klo 21 tartte mennä vielä nukkuu.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      135
      855
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      43
      619
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      568
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      110
      533
    5. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      525
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      522
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      46
      471
    8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      461
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      442
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      22
      407
    Aihe