Suidaanin taksikuluista kavereittensa kanssa rasismia tursuten. Tuliko katsottua että olli immosella PS omi taksikuja vain muutamaa kymmentä euro vähemmän?
Kuntasolla on paljon valtuutettuja jotka eivät jaksa lukea kuin otsikot, numerotietoa eivät oikeen ymmärrä, miten he pärjäävät valtuustotyöskentelyssä?
Noh, aina menee joku joukossa jonka suurin mielenkiinto on vaikkapa ihmisten ulkonäössä.
Persutäti kalkattaa
Anonyymi
3
88
Vastaukset
- Anonyymi
Noh, aina menee joku joukossa jonka suurin mielenkiinto on vaikkapa persut. Itseasiassa ainoa mielenkiinnon kohde jopa elämää hallitsevasti pakkomielteen muodossa.
- Anonyymi
Tämän Suldasnim on käsketty turvallisuussyistä käyttää taksia? Natsipersujen uhkailujen takia ilmeisesti! Entä Immonen? Miksi?
- Anonyymi
Kait sitä suvakit jahtasi vasaroiden kanssa kun natsit ovat keskittyneet viime aikoina kohdistamaan väkivallan tekonsa persuihin?
Hyvin kummallista kuinka ao. sai ohjeistukset käyttää julkisten sijaan taksia vaikka ei ole edes ainoa värillinen kansanedustaja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka1082727EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje291321- 981156
Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena
Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas162997Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana
Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta366987Empaattisuus ja suoruus.
Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi133948- 54833
Sä saat mut tuntemaan
Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne22663- 40648
Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja
Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta109625