Venäjän hyökkäys suomeen

tapahtuu tammikuussa 2023.
555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos ei tapahdu, hirtätkö itsesi?

Äänestä

Hyökkäys on paras puolustus..

Äänestä

Silloin Suomi on jo NATOn jäsen. Paskaputler on jo kuollut, ja koko sivistynyt maailma odottaa paskaryssien lopullista tappamista.

Äänestä
  • Jaa, tappaminen jeesaa, jenkit kokeili Viatnamissa, tuli kuset hoisussa vek.

    Äänestä

Moskova vallattu syyskuussa 2023.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tapahtuu tammikuussa 2023.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu