Muistatko nainen kun annoit

Minulle puukon Lemme joella
1159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Muistan kun annoin puukosta seitsemän kertaa seitseitmän koetellut on koura kohtalon... :))))))))))))

Äänestä

Hän mennyt on

Äänestä

Ja se jäi sinne...

Äänestä

Joen pohjaan jäi hän

Äänestä
  • Ei kun kun puukko, mutta ei joen pohjaan.

    Äänestä

Muistatko nainen, kun annoin sulle puukon? Mies sivusta.

Äänestä

Leikkuulaudat pitää ripustaa vyölle ehdottomasti.

Äänestä

Juu puukko jäi sinne ja sinä tänne!

Äänestä

Hyvä puukko meni. Prkl.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minulle puukon Lemme joella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu