että haluaisin tavata hänet. Ottakoon yhteyttä jos kiinnostaa.
Mikäli S(m) lukee tämän niin tietäköön
Anonyymi
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ota sinä M(n) yhteyttä niin hypätään vaikka motskarin selkään ja sen jälkeen mökillä hyppään sun selkään. Laita vaikka se musta pikkumekko päälle.
- Anonyymi
Minä en halua tavata häntä. Älä ota yhteyttä vaikka kiinnostaisikin.
- Anonyymi
Tuskin sä sitä kiinnostat. Olisi varmaan ottanut yhteyttä, jos olisi ollut kiinnostunut. Yleensä miehet ottavat yhteyttä heitä kiinnostaviin naisiin.
- Anonyymi
Pelkkä S ei kerro mitään. S kirjaimella alkavia valtava määrä Suomessa!
- Anonyymi
Ota ite muhun yhteyttä t.samuli
- Anonyymi
Ai nyt hetikö?
- Anonyymi
Kehen pitäisi olla yhteydessä?
- Anonyymi
Se ottaa kellä asiaa on...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4633188Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1472318- 1352152
Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel321650Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71545Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2111375Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1721348- 81126
- 571106
- 71847