Yritystili

Anonyymi

Hei... miten yrittäjät suhtautuu yritystilin palvelumaksujen nousuun. Itselläni POP kaikk tiliti ja nousee kokoajan. Ei hyvä.

4

399

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En mitenkään kun toiminimeni käyttää omaa yksityistiliäni, jossa palvelumaksu ei ole sanottavasti noussut.

      • Anonyymi

        Näinhän se on. Jos on oikea yritys, niin eipä tuo tunnu missään ja jos ei ole yritystä, niin normi tili riittää.


    • Anonyymi

      Niin niin
      Osakeyhtiöllä =8.40e kk

      • Anonyymi

        Ei tuo niin paha hinta ole. Yksityistilitkin maksavat 5-6€/kk. Siinä tulee kuitenkin nettipankki ja tunnistautuminen mukana, joten ei se nyt voi ihan ilmainenkaan olla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      150
      2456
    2. Ketä haluaisit suudella?

      🤣
      Ikävä
      79
      1056
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      236
      987
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      121
      966
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      73
      803
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      74
      626
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      91
      573
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      50
      546
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      532
    10. Ei siitä mahdollisesta suhteesta

      saa kukaan tietää jos niin haluat❤️naiselle
      Ikävä
      36
      498
    Aihe