Jänistikö Putin?

Uutisten mukaan Putin viime tingassa perui voitonparaatin ylilennot. Epäilikö, että joku sotakone voisi pudottaa niskaan pikkupikku pommin tai täräyttää ohjuksella Putlerista ilmat pihalle, heh heh.... ?! Ihan aiheellinen epäily!
4229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Uutisen mukaan pelkäävät on Suomessa, tosin uskaltaa ne kuitenkin uhota sivustolla piilossa,

Äänestä

Kyllä Putler vilkuilee jatkuvasti olan taakse. moni kentsu ja olikarkki olisi valmis antamaan lyijy myrkytyksen putelle.

Äänestä

Venäjän ilmavoimat ovat sotamenetysten vuoksi niin huonossa tilassa, että ylilentoja ei olemassa olevalla kalustolla olisi voitu turvallisesti suorittaa.

Äänestä

Taas Usantrolli heitti päissään huulen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Uutisten mukaan Putin viime tingassa perui voitonparaatin ylilennot. Epäilikö, että joku sotakone voisi pudottaa niskaan pikkupikku pommin tai täräyttää ohjuksella Putlerista ilmat pihalle, heh heh.... ?! Ihan aiheellinen epäily!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu