Nuolkaaaaa

Anonyymi

Nuolkaa pillua, maku maukas ja tuoksu huumaava

7

900

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      juu herkkuu ku on helteellä viikon pesemättää!! se muuten haisee kalalle uskokaa pois nimim. kokemus on

    • Anonyymi

      Se ole mies eikä mikään jolle ei pillu maistu! Nainen naamalle istumaan ja antaa pillumehun valua pitkin kasvoja ni ompa se elämää se!

    • Piparin nuoleminen ja sormetus on taivaallista ...toki puhtaus edellä ....kiva tuottaa naiselle orgasmi nuolemalla

    • Naisen nuoleminen on parasta mitä maa päällään kantaa 😛. Ei ole parempaa kun näkee naisen nauttivan orgasmi toisensa jälkeen. Ai että jos sattuis vielä squirttaamaan.

    • Anonyymi

      Kun sellaisen vain jostaki sais, no rahalla voisi ehkä saada mutta tulee turhan tyyriiiksi jos joka päivä haluaisi nuolla. Ehkä silikonimimmi, ne on niin hyvin muotoiltu upeiksi ja tehty ja nekin tietty maksaa mutta se olisi kertaluontoinen ja olisi aina valmiina nuoltavaksi varpuleista hiusrajaan, tisulit imettäväksi, pimpuli syötäväksi hellyydellä. Mutta kaikenkaikkiaan ei nainen ole itseisarvo ja välttämättömyys jota ilman ei tuu toimeen. Some korvaa hyvin naisen ja silikoni seksin.

    • Anonyymi

      Nainen menee vaihtoon jos en saa antaa suuseksiä. Se on tärkeetä mulle et saan antaa sitä naiselleni.
      Hauskaakin se on kun yhdessä etsitään nautintoa ja orgasmia, kieltä, sormia, dildoa...mitä nyt ikinä haluaa yhdessä kokeillä.
      Eikä joka kerta sama ole toimivaa....
      Mut parasta on antaa 2x suuseksiä orgasmiin asti ja naisen lauetessa alkaa nussimaan... kun kuulee, näkee et toinen nauttii orkun huipullaa tosipitkään...silloin kiihotun ja laukeen....ihanaa

    • Anonyymi

      Nuolen sun maukasta tuoksua pillua 56v mies whatsapp 0409320389

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      112
      5458
    2. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      41
      3595
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      52
      3485
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      93
      3348
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1887
    6. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      34
      1777
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      134
      1667
    8. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      43
      1619
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      152
      1325
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1189
    Aihe