Nuolkaaaaa

Anonyymi

Nuolkaa pillua, maku maukas ja tuoksu huumaava

7

933

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      juu herkkuu ku on helteellä viikon pesemättää!! se muuten haisee kalalle uskokaa pois nimim. kokemus on

    • Anonyymi

      Se ole mies eikä mikään jolle ei pillu maistu! Nainen naamalle istumaan ja antaa pillumehun valua pitkin kasvoja ni ompa se elämää se!

    • Piparin nuoleminen ja sormetus on taivaallista ...toki puhtaus edellä ....kiva tuottaa naiselle orgasmi nuolemalla

    • Naisen nuoleminen on parasta mitä maa päällään kantaa 😛. Ei ole parempaa kun näkee naisen nauttivan orgasmi toisensa jälkeen. Ai että jos sattuis vielä squirttaamaan.

    • Anonyymi

      Kun sellaisen vain jostaki sais, no rahalla voisi ehkä saada mutta tulee turhan tyyriiiksi jos joka päivä haluaisi nuolla. Ehkä silikonimimmi, ne on niin hyvin muotoiltu upeiksi ja tehty ja nekin tietty maksaa mutta se olisi kertaluontoinen ja olisi aina valmiina nuoltavaksi varpuleista hiusrajaan, tisulit imettäväksi, pimpuli syötäväksi hellyydellä. Mutta kaikenkaikkiaan ei nainen ole itseisarvo ja välttämättömyys jota ilman ei tuu toimeen. Some korvaa hyvin naisen ja silikoni seksin.

    • Anonyymi

      Nainen menee vaihtoon jos en saa antaa suuseksiä. Se on tärkeetä mulle et saan antaa sitä naiselleni.
      Hauskaakin se on kun yhdessä etsitään nautintoa ja orgasmia, kieltä, sormia, dildoa...mitä nyt ikinä haluaa yhdessä kokeillä.
      Eikä joka kerta sama ole toimivaa....
      Mut parasta on antaa 2x suuseksiä orgasmiin asti ja naisen lauetessa alkaa nussimaan... kun kuulee, näkee et toinen nauttii orkun huipullaa tosipitkään...silloin kiihotun ja laukeen....ihanaa

    • Anonyymi

      Nuolen sun maukasta tuoksua pillua 56v mies whatsapp 0409320389

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      134
      8989
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5264
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      26
      3556
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      36
      2444
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      2
      1999
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      132
      1797
    7. 68
      1793
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      228
      1582
    9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1397
    10. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      28
      1152
    Aihe