Onko unohtunut pyytää opettajaa pestatessa lakisääteinen rikosrekisteriote? Saanut syytteen seksuaalirikoksesta, näin Raahen Seudu 11.5.22.
Pattasten open rikosrekisteriote
5
929
Vastaukset
- Anonyymi
Palkatessa ei ollut vielä tuomioita.
- Anonyymi
Eikös Lestadiolaiset ole muutenkin kaikki seksuaalirikollisia ? Ei kai tässä mitään uutta ole, nuoresta asti kasvavat uskomaan, esiaviollinen seksi ja yhden illan jutut ovat syntiä. Mitä lie opettavat oman käden touhuista, onko sekin kiellettyä yms. Turha ihmetellä, kun Raahessa lapset ovat vaarassa koko ajan.
- Anonyymi
Lestoja ei pidä palkata mihinkään.mutta hyväveli toimii raahessa ja siitä ei puhuta.sairasta porukkaa.raahessa lestavetoisia kaikki laitokset sairaala poliisi ja monet muut.hyväveli toimii.
- Anonyymi
Oliko tämä ope lestadiolainen? mikä on nimi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oliko tämä ope lestadiolainen? mikä on nimi?
Kysy Pattasten koulun oppilailta, kuka opettajista katosi yhtäkkiä töistä, niin pedofiili paljastuu ikäänkuin huomaamattomasti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka se jytkytti BKT:stä nyt 0,3 prosenttia pois
Ja vain kolmessa kuukaudessa! Vuositasollahan tuo tarkoittaa reilun prosentin pudotusta. Pärjäisi varmaan lasketteluss207488SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!
Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot657236Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen274679Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2323834Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman333093Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.132796Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä1092743Brittiläinen vasemmistolehti: Sanna Marin oli vihdoin rehellinen
Nyt tulee pahasti lunta tupaan Seiskan tähtitytölle. Ex-pääministerin kirjaa arvostellaan latteuksista ja itsekehusta.152561"Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa
Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita452441Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling702413