Pattasten open rikosrekisteriote

Anonyymi

Onko unohtunut pyytää opettajaa pestatessa lakisääteinen rikosrekisteriote? Saanut syytteen seksuaalirikoksesta, näin Raahen Seudu 11.5.22.

5

940

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Palkatessa ei ollut vielä tuomioita.

    • Anonyymi

      Eikös Lestadiolaiset ole muutenkin kaikki seksuaalirikollisia ? Ei kai tässä mitään uutta ole, nuoresta asti kasvavat uskomaan, esiaviollinen seksi ja yhden illan jutut ovat syntiä. Mitä lie opettavat oman käden touhuista, onko sekin kiellettyä yms. Turha ihmetellä, kun Raahessa lapset ovat vaarassa koko ajan.

      • Anonyymi

        Lestoja ei pidä palkata mihinkään.mutta hyväveli toimii raahessa ja siitä ei puhuta.sairasta porukkaa.raahessa lestavetoisia kaikki laitokset sairaala poliisi ja monet muut.hyväveli toimii.


      • Anonyymi

        Oliko tämä ope lestadiolainen? mikä on nimi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oliko tämä ope lestadiolainen? mikä on nimi?

        Kysy Pattasten koulun oppilailta, kuka opettajista katosi yhtäkkiä töistä, niin pedofiili paljastuu ikäänkuin huomaamattomasti.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      268
      14385
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      68
      7293
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      211
      7111
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      61
      5140
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      113
      4872
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4724
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      101
      4505
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      21
      4417
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      78
      4165
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3958
    Aihe