ja pitäisi löytää joku hyvä peli millä möyriä pelloilla, semmoinen luja ja kestävä. Ehdotuksia otetaan vastaan.
Maatyöt alkavat
10
165
Vastaukset
- Anonyymi
Rabbit Scout, sillä kiipeää vaikka puuhun. UAZin sisarmalli
- Anonyymi
Aloittaja kysyy että pitäis pystyä maa töihin, ei puuhun tartteis kiivetä kumminkaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittaja kysyy että pitäis pystyä maa töihin, ei puuhun tartteis kiivetä kumminkaan.
skodalla maatyöt tehdään apinanleipäpuussa
- Anonyymi
Kyllä se on notta niin että koota kooriakki 4x4 1.4 TSI isolohko deeäsgee on paraas autuu kaalipellolle. On se kovan poijjaan autuu notta notta niin. Hermeettinen loosterkii löytyy varusteena notta niin niin kaali säilyy.
- Anonyymi
1.4tsi, epäluotettavuus, pomminvarmaa että jäis tommone 1.4tsi kiinni pellolla !
- Anonyymi
Lapset ovat niin ihana viattomia kun keksivät noita lapsellisia juttujaan. Tädit tykkää pitää hyvänä ja antaa tuoretta pullaa maitoa.
- Anonyymi
Mopoilla ajelevat vielä, mutta liikenteessä selvästi jo väärä asenne noilla pojilla.
- Anonyymi
Belarus, tiätty. Skooda kannattaa ajaa saran päähän bajamajaksi kun ihmisravinnon kasvattamiseksi käytettävään peltoon ei saa ulostaa.
- Anonyymi
Toyota on paras vehje lannoitukseen, ruostereijistä tippuu tasaisesti apulanta tai mitä nyt sitten pellolle haluaa levittää.
- Anonyymi
Itä-zetor on itä-skodistin valinta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtui? Bachelor-Timo paljastaa, miksi suhde Sonjaan ajoi karille: "Ehkä ei kuitenkaan..."
Rovaniemeltä kotoisin oleva Timo Harvey, 32, halusi sitoutua, löytää rakkauden ja asettua aloilleen. Kauden viimeisessä jaksossa Bachelor-Timo valitsi232998- 532576
Bachelor-Tuomakselta ikävä yllätys - Hanna tyrmistyi miehen käytöksestä: "Kun kamerat sammuivat..."
No voihan… Hanna sai kuvausten aikana Tuomaksesta lämpimän, ystävällisen ja avoimen kuvan. Kun kamerat sammuivat, kuinkas sitten kävikään... https://162040Maisa Torppa miehensä kanssa lomalla
Espanjan Alicantessa. https://www.seiska.fi/Kotimaa/Vauva-jai-kotiin-Maisa-Torppa-karkasi-rakkaansa-kanssa-aikuisten-lomalle-Espanjaan-kuva1531880Lasta odottava Johanna Harlin hehkuu Cannesin juhlissa - Some ylistää: "Maailman kaunein mama"
Oi, mitkä kuvat suoraan Ranskan Rivieralta. Onnea loppuodotukseen, Johanna ja Renny Harlin! Oletko muuten katsonut The Harlins -realityä? Mielipiteit201277- 1251274
Venäjän sotilaiden raiskaama 1 vuotias poika kuoli vammoihinsa
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/fac86480-df24-41b8-be6c-6ab6ff6476e4 Järkyttävää tämä jatkuva raiskaaminen. patriarkka Kirilin mielestä p2541247- 59893
Haluan lämmittää välejämme
Haluan saada ja antaa sulle nautintoja, onko se väärin? 💜 Se riittää jos et halua muuta, en tarvitse enempää.56819- 83776