ja pitäisi löytää joku hyvä peli millä möyriä pelloilla, semmoinen luja ja kestävä. Ehdotuksia otetaan vastaan.
Maatyöt alkavat
10
73
Vastaukset
- Anonyymi
Rabbit Scout, sillä kiipeää vaikka puuhun. UAZin sisarmalli
- Anonyymi
Aloittaja kysyy että pitäis pystyä maa töihin, ei puuhun tartteis kiivetä kumminkaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloittaja kysyy että pitäis pystyä maa töihin, ei puuhun tartteis kiivetä kumminkaan.
skodalla maatyöt tehdään apinanleipäpuussa
- Anonyymi
Kyllä se on notta niin että koota kooriakki 4x4 1.4 TSI isolohko deeäsgee on paraas autuu kaalipellolle. On se kovan poijjaan autuu notta notta niin. Hermeettinen loosterkii löytyy varusteena notta niin niin kaali säilyy.
- Anonyymi
1.4tsi, epäluotettavuus, pomminvarmaa että jäis tommone 1.4tsi kiinni pellolla !
- Anonyymi
Lapset ovat niin ihana viattomia kun keksivät noita lapsellisia juttujaan. Tädit tykkää pitää hyvänä ja antaa tuoretta pullaa maitoa.
- Anonyymi
Mopoilla ajelevat vielä, mutta liikenteessä selvästi jo väärä asenne noilla pojilla.
- Anonyymi
Belarus, tiätty. Skooda kannattaa ajaa saran päähän bajamajaksi kun ihmisravinnon kasvattamiseksi käytettävään peltoon ei saa ulostaa.
- Anonyymi
Toyota on paras vehje lannoitukseen, ruostereijistä tippuu tasaisesti apulanta tai mitä nyt sitten pellolle haluaa levittää.
- Anonyymi
Itä-zetor on itä-skodistin valinta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1553491Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk843006Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva742486Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro442379Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?562305Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,172281Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1162254Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1522175Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville331705Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121676