sijoittaa Kultarantaan, olisi valmiina jo turvallisuus. Täytyyhän meilläki olla Nato:ssa oikeus ydinaseisiin. Ihmiset voisivat käydä tutustumassa aitoon mannertenväliseen ydinohjukseen, kirjoitella siihen nimmareita?
Voitaisko niitä ydinaseita
Anonyymi
4
77
Vastaukset
- Anonyymi
Toisessa mailmansodassa Neuvostoliiton pommikoneet lensivät Naantalin ylitse pommittamaan Turkua. Mitähän sieltä nyt lentää?
- Anonyymi
Naantalin uusi matkailuvaltti. Muumiohjukset
- Anonyymi
Eikun Pekka patsas......
- Anonyymi
Hyvä idea. Muutama ohjus vaikka heti Siitoin-patsaan viereen näytille niin on matkailuvaltti taattu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1682867
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642356- 2032169
- 711796
- 951713
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91591- 921353
- 811110
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2091102- 951059