https://fb.watch/cY0u_wRvny/ ja Tissari kans eikö niin,isänmaapetturi ja haukkui kaupungin hallituksen jäsentä eikö niin?
Anna nyt tulla,pääset samaan sakkiin hänen kanssaan.syyte tulee kaikille jotka on kuullu tämän poliitikon väitteet,meneekö ihan purralle asti? Entä Halla Aho?
Anna nyt tulla,pääset samaan sakkiin hänen kanssaan.syyte tulee kaikille jotka on kuullu tämän poliitikon väitteet,meneekö ihan purralle asti? Entä Halla Aho?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Entä kaupunki valtuusto , kaupungin hallitus,mitenkä käy vaaliliitom entä persujen
Kymmeniä kuvakkappauksia ja ei todisteita eikä nimiä,helvetin iso työ hukkaan ja kaikki haukut ja äänet wcpöntöstä alas
Mitä tekevät äänestäneet joita kusetettiin valeilla
Entä muut poliitikot kun oma palli uhkaa lähteä alta
Eio kännihöpinää on kuule ihan totta niin totta kuin Ukrainan sota
Tue taidetta tai terassin kaidetta.
Taulumäen kadun asfatti paska ja jalkakäytävän laataat saavat laattaamaan.Rahaa kyllä upotetaan joutellahtee,itte könötätte seistä torilla ehdolla,sokeitako olette.Ei se meitä haittaa.
Käykää jumalauta itse katsomassa , missä kunnossa paikka on.Varkauden ylpeys keskusta.Ei siltä näytä