Meillä pois käytöstä puinen iso kylpytynnyri ja sen uusiokäyttöä olen miettinyt ja tuli mieleen onnistuisiko kompostoksi hyödyntää, osaako kukaan antaa vinkkejä miten toimisi lähinnä puutarhan ja miksei perunankuorien ym jätteiden keräämisessä?
Vastaukset 1
- Anonyymi
On siinä ainakin kompostorille kokoa, mutta toisaalta se hyvä, jos vain puutarhasta riittävästi täytettä löytyy.
Jätä nyt pohjahana auki, ettei kompostoriin jää vesi seisomaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
- 53608
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48600- 76576
- 46569
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan183514- 41512