Mikkolan Prisman kassaneiti hukassa...

Anonyymi

Sinä pinkkihiuksinen nainen joka olet ollut Mikkolan Prisman kassalla töissä, me kohtasimme tämän viikon alussa kirppiksellä ja vähän sieltä pöytien välistä toisiimme vilkuiltiin. Kunnes törmättiin, sä katsoit mua hymyillen ja kuiskasit mulle jotain. Siinä hetkessä oli sitä jotain mitä ei oo vuosiin tuntenut. Aika kaukaa tää on ny haettu mutta jos tunnistat ittes täst ni kerro alas mitä silloin kuiskasit ja missä, toivottavasti voitas tavata joskus.

8

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei kohdattu. Olin alkuviikon putkassa.

    • Anonyymi

      Varattu nainen, tumppuun tulet (tänäkin viikonloppuna)

    • Anonyymi

      Sanoin "viittiks siirtyy läski sä seisot mun jalkani päällä"

      Eikö pinkit hiukset jo kerro että joku ei ole hetero ja on poliittisesti mielisairaasti vasemmalla? Nuoret naiset jotka kannattavat vasemmistoa ovat tutkitusti mielisairaita jollain tavalla, yli 50% heistä omasi jonkin mielisairauden.

    • Anonyymi

      Onneksi nämä mieleltään tasapainottomat merkkaavat itsensä näkyvästi, värjäämällä päänsä shokeeraavilla väreillä ja pinkillä.
      Hyvin huomaavaista.

    • Anonyymi

      Onko se hukassa? No hyvä homma.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ei normaali terve ihminen värjää päätään keltaiseksi,vihreäksi tai siniseksi. On vikaa päässä.

    • Anonyymi

      Ei voida ja mene hoitoon heti.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      351
      9393
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      88
      5852
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      364
      5432
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      94
      3823
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      3
      3232
    6. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      66
      2803
    7. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      72
      2777
    8. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      5
      2563
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      7
      2498
    10. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      113
      2466
    Aihe