Mikkolan Prisman kassaneiti hukassa...

Anonyymi

Sinä pinkkihiuksinen nainen joka olet ollut Mikkolan Prisman kassalla töissä, me kohtasimme tämän viikon alussa kirppiksellä ja vähän sieltä pöytien välistä toisiimme vilkuiltiin. Kunnes törmättiin, sä katsoit mua hymyillen ja kuiskasit mulle jotain. Siinä hetkessä oli sitä jotain mitä ei oo vuosiin tuntenut. Aika kaukaa tää on ny haettu mutta jos tunnistat ittes täst ni kerro alas mitä silloin kuiskasit ja missä, toivottavasti voitas tavata joskus.

8

86

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei kohdattu. Olin alkuviikon putkassa.

    • Anonyymi

      Varattu nainen, tumppuun tulet (tänäkin viikonloppuna)

    • Anonyymi

      Sanoin "viittiks siirtyy läski sä seisot mun jalkani päällä"

      Eikö pinkit hiukset jo kerro että joku ei ole hetero ja on poliittisesti mielisairaasti vasemmalla? Nuoret naiset jotka kannattavat vasemmistoa ovat tutkitusti mielisairaita jollain tavalla, yli 50% heistä omasi jonkin mielisairauden.

    • Anonyymi

      Onneksi nämä mieleltään tasapainottomat merkkaavat itsensä näkyvästi, värjäämällä päänsä shokeeraavilla väreillä ja pinkillä.
      Hyvin huomaavaista.

    • Anonyymi

      Onko se hukassa? No hyvä homma.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Ei normaali terve ihminen värjää päätään keltaiseksi,vihreäksi tai siniseksi. On vikaa päässä.

    • Anonyymi

      Ei voida ja mene hoitoon heti.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      132
      8386
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      492
      7643
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      222
      5709
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      97
      4765
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      147
      4654
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      110
      4497
    7. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      161
      4481
    8. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      25
      4375
    9. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      14
      4216
    10. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3840
    Aihe