En löydä ulospääsyä

Paperit vaihtuvat niin päivämäärät vaihtuu. Arvaan jo että kopioni on siellä käynyt riehumassa. Hitto. Kun ei muista itsekään enää. Olen huono päivämääristä.
350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kloonaus, uhka vai mahdollisuus? Ilmeisesti sinun tapauksessa uhka? Vai käykö sivupersoonasi riehumassa jossain?

Äänestä
  • Ketään ei voi kloonata ainakaan vielä. Tiedätkö mikä on identiteetti varkaus? Kun toinen henkilö esittää toista.

    Äänestä

Kartoituksen aika väärä klo 11 oikein..pvm en muista. Maaliskuu loppu kuitenkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Paperit vaihtuvat niin päivämäärät vaihtuu. Arvaan jo että kopioni on siellä käynyt riehumassa. Hitto. Kun ei muista itsekään enää. Olen huono päivämääristä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu