Mistä moinen johtuu?

En ole nyrkkeilyn asiantujija mutta mistä johtuu että mustaihoiset jotka hallitsivat vuosikymmeniä raskata sarjaa on nyt vain siinä enää pelkkiä nyrkkeilysäkkejä?
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niimpä,hyvä huomio ja keskustelun aihe

Äänestä

Tuossahan tulikin selvyys asiaan.

Äänestä

Kun NL ja itäblokki hajos ja amatööreillä oli mahdollisuus ruveta ammattilaisiksi oli siellä hurja määrä kovia isoja jätkiä,neget vaan yksinkertaisesti jäi niiden jalkoihin,tässä selitys mihin hyvät mustat miehet katosi.

Äänestä

Ne vietiin vankileireille

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En ole nyrkkeilyn asiantujija mutta mistä johtuu että mustaihoiset jotka hallitsivat vuosikymmeniä raskata sarjaa on nyt vain siinä enää pelkkiä nyrkkeilysäkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu