ja lopeta minussa roikkuminen.
mene markus naimisiin sen anna puun kanssa
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ritten roikkuis puussa......
*sitten .....
Olin nukkumassa tuohon aikaan, kun kirjoitit. En roikkunut.
samaa mieltä ja onnea
Millainen ihminen suostu harrastamaan seksiä kaikkien kuullen?
Kunnollinen, rohkea ja peloton. Pelko on huono isäntä.
TroIIit kiusaa sinua. Heh heh.
Leikkisä, kiva ja huumorintajuinen.
Vapaa rajoituksista, luova.
Millä perusteella hehheh-mies (kirjaimellisesti) koet, ettei kyseinen kommentoija ollut trolli? sulla se ei vaan nämä hoxottimet pelaa uosienkaan treenin jälkeen kun et opi, että suurin osa keskusteluista on juurikin sitä samaa pötköä jossa trolli vastaa itselleen ja muuten mies on.
Ootko muuten koskaan koittanut googlata epäilyttävää tekstiä. Reippaammat trollit kopioi tekstit jostain menneidyyden ketjuista. Sillä lailla saa tuotettua sisältöä, todella paljon. Eikä tarvi funtsata, että menikö tekstit oikein.
Ei ole kyse pelosta, jos näin ei halua toimia.
Miksi seksi vaivaa niin kirjoittajaa? Onko kirjoittajalla jotain patoutumia, jotka olisi syytä kertoa terapeutille?
No eiköhän tällaisia kirjoittavalla satusedällä ole jos jonkinlaisia patoutumia, mutta mitä parhainta onnea keinotekoiseen vääntelyyn jos ei edes jonkun julkkiksen ymppääminen aloitukseen tuonut sinulle esiin sitä, että provo on
Marcus-han on historiallinen nimi, kyllä anna puun kelpaa.
Onko sinun, minun vai jonkun muun vika?