miloin persut lopettavat Putinin politiikan tukemisen?
PS=putinin seurassa
27
143
Vastaukset
- Anonyymi
Eivät ole vieläkään irroittautuneet EU-parlamentin venäjämielisestä ID-ryhmästä, joten tuskin on edes aikomuskaan.
- Anonyymi
SDP = SuomenDemokraattisetPutinistit.
- Anonyymi
Huhtasaari, Hakkarainen ja Niikko ovat persuputinismin kärkitroikka.
- Anonyymi
Komut ja demut eivät vieläkään sataan vuoteen päässeet irti leninismistä.
https://www.hi2.fi/7-stalinin-neuvostoliitto/venajasta-tulee-neuvostoliitto/ - Anonyymi
PS = Putinin Sabotöörit.
- Anonyymi
siten kun sinä lopetat isisin tukemisen ?
- Anonyymi
Kopiot, maalin siirtäminen ja tokaisu "on jo vastattu", siinä persujen "vastaukset" kaikkiin kysymyksiin. Ei ihme, että niin moni kiertää persut nahdollisimman kaukaa. On yksi murhe vähemmän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kopiot, maalin siirtäminen ja tokaisu "on jo vastattu", siinä persujen "vastaukset" kaikkiin kysymyksiin. Ei ihme, että niin moni kiertää persut nahdollisimman kaukaa. On yksi murhe vähemmän.
Toistuvat kysymyksesi ovat yleensä sitä luokkaa, että tuollaisetkin vastaukset vaikuttavat erittäin älykäiltä kysymyksiin peilaten.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toistuvat kysymyksesi ovat yleensä sitä luokkaa, että tuollaisetkin vastaukset vaikuttavat erittäin älykäiltä kysymyksiin peilaten.
PS = Putinin Suosikit
Persu, sinä todistit sen juuri - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
PS = Putinin Suosikit
Persu, sinä todistit sen juuriVoi voi senttäs! Alkaa ihan säälittää tuollainen tyhmyys!
- Anonyymi
Jotenkin vaan vaikuttaa, että se banaani tekisi sinulle hyvää, pistäisit sen paikkaan johon ei aurinko paista, ja rauhoittuisit. Voisit edes hetkeksi unohtaa addicktisi.
- Anonyymi
Kuka tai mikä on tuo pelkojesi ja pakkomielteidesi kohde addick?
- Anonyymi
Addick on siis antipersu? AdDicte hän ei siis sinakaan ole. Kuka tai mikä siis on tuo pelokuutesi ja raivosi kohde addick?
- Anonyymi
Kopsuistasi päätellen, sinulla on taas vaippa vinossa ja pinna kireällä.
Addick oletettu vaikuttaa kovin rauhalliselta, edelleenkin. Kuten aina, sinullahan se alkaa hihna luistamaan ja jutut muuttumaan agressiivisiksi. - Anonyymi
Voi voi senttäs, sieltä sitä alkaa taas tulla. Itkua parkua jatkuvaa. Syytöksiä, valheellisia pakkomielteisiä väitteitä. Ei edelleenkään mitään todellista hullujen väitteidesi tueksi. Eihän voikaan tulla. En ole addick, joka siis sinun mukaasi onkin AdDicte, koska addickiä ei ole edes olemassa. Tuntuuko älykäältä?
- Anonyymi
Eikä tunnu kommenttisi yhtään naurettavalta, eikä yhtään? Luulisi että hiukan edes kirpaisisi, kun ajattelee kopsujen ja toistojen määrää joita palstalle syötät.
Edelleenkin suosittelen lukemaan ja ajattelemaan, ennen julkaisua, kuinka järkevältä ja todenmukaiselta kommentti luettuna vaikuttaa. Sinun tapauksissasi yleensä, eipä juurikaan. On kuin löisit sillä surullisen kuuluisalla vasaralla jatkuvasti omaan polveesi.
- Anonyymi
Persu politiikka on Suomi vastaista ja Kreml myönteistä.
- Anonyymi
Persuihin Putin voi aina luottaa. ID ryhmäläiset persut eivät idoliaan petä.
- Anonyymi
Kappas vaan
Russian Rouble surges as Asian currencies slide
https://youtu.be/2K5ouePNkzE
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek195403Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia5692717Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.222639Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1512551- 242217
- 821674
- 1461555
- 1321349
- 129983
- 86924