Heteroja varkaudessa

Oletko tavannut heteroja kylällä, tapasin ex kaupungin johtajan ja enkä tainnut olla tekemisissä heteron kanssa.
453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On Persut tavattu ja yhdellä napsahtaa tuomio kunnianloukkauksesta.Zeesus mitä pönttöjä

Äänestä
  • Ottaako noin koville, kun et päässyt perussuomalaisten kuntavaaliehdokkaaksi?

    Äänestä

Se on katkera omasta päihderiippuvuudesta ja liikalihavuudesta.
Se kun on muiden vika.

Äänestä

Julkinen häpeä pitkään tiedossa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oletko tavannut heteroja kylällä, tapasin ex kaupungin johtajan ja enkä tainnut olla tekemisissä heteron kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu