Lopetan täällä käymisen, koska pää vain hajoaa. Helpompi olisi olla, jos ei oltaisi koskaan nähty toisiamme. Mutta elämä jatkuu sentään. Hyvästi.
Täällä räjähtää pää
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minäkin lopetan joskus lähiaikoina. Eipä tämä palsta vakkarikiusaajineen oikein enää anna tunteilijalle mitään. Vähän vielä roikun siltä varalta jos.. Onneksi olen niin positiivinen, että palsta kiinni ja aina unohtuu heti nämä sekoilijat. Eivät pääse niin sanotusti ihon alle asti.
Turhauttaa kaikki
Vtuttaa kun tuli tuhlattua elämää täällä. Olisi pitänyt tajuta lopettaa palstailu vuodenvaihteessa, kun selvis että hän on varattu, eikä halua jutella minun kanssa mistään.
Opetelkaa vaan ohittamaan ne asiat ja ihmiset jotka tuntuu huonoilta. Tää netti on opettelua. Kukaan ei osaa olla niin älykäs että heti osaisi suhtautua oikein. Ajatelkaa kirjoittajia ohikulkijoiksi jotka puhuu omia asioitaan. Ette kadullakaan jää kuuntelemaan kaikkia höpinöitä. Hyvät tyypit tunnistatte ja huonot ohitatte. Ei kannata miettiä mitään ikäviä ihmisiä tai kuunnella sekuntiakaan. Viisastukaa ja olkaa vahvoja hyviä iloisia ihmisiä.
Elämäntaparikollisen herkkyys
Hae hyvä ihminen apua itsellesi, tuolla olisi muuten kenties juuri sinulle sopiva kommentti tuolla lähikauppa-aloituksessa. Olisipa muuten erittäin ongelmallista jos sinun nk ponteet olisi johtaneet johonkin muuhunkin kuin alkutyrmäykseen, niissä housuissa en tahtoisi kyllä olla...sivusta
Niinpä. Ei tämä kenellekään oo hyvökai ei voi käsittää näitä leikkijöitä ja marisijoita täällä. Kuin joku pakkomielle, motiivit hukassa, ja elämä seinien sisälle sidottua..? Ei herkimmille. En voi arvostaa