Mitä mieltä sinä olit meidän edellisestä kohtaamisesta?
Minua jotenkin jännitti se tilanne niin paljon, taisin katsella kaikkia muita, paitsi sinua... Harmittaa, toivottavasti et saanut nyt ihan väärää kuvaa tilanteesta ja luule, että en olisi kiinnostunut sinusta.
Minua jotenkin jännitti se tilanne niin paljon, taisin katsella kaikkia muita, paitsi sinua... Harmittaa, toivottavasti et saanut nyt ihan väärää kuvaa tilanteesta ja luule, että en olisi kiinnostunut sinusta.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Vuodet ovat liian pitkä aika enää alkaa mihinkään kanssasi.
Pidin näystä ja tuijotin. Ehkä siksi jännitit.
"hei nuorempi mies" Keksi jo jotain omaperäistä.
Kyllä jollekin uppoaa.
Missä kohtasitte?
Vapaa-ajalla... Hän oli harrastusten parissa ystäviensä kanssa.
Nuoremmat kollit pitää lähettää kotiinsa kasvamaan. Ei ne ymmärrä naisesta mitään.
Parhaita sängyssä. :)
Kokemuksesta voin kertoa, että näin ei valitettavasti ole. :) Paitsi tietysti nulikoiden omasta mielestä. xD
Olet päästänyt jonkun teinin hässimään sinua. Jokin taso sentään hei nyt. Itsellä vain hyviä kokemuksia. Eivät tosin mitään teinipoikia ole ollut. :)
Erehdyin kerran opettamaan. :D En taatusti erehdy toista kertaa. :DDD
Tai ehkä et sitten ole niin hyvä siinä kuin luulet. ;D Minä nautin joka kerrasta. :)
Sä vissiin sit tyydyt aika vähään? No,meitä on moneksi, sängyssäkin. :)
No sanotaan näin, etten sietäisi huonoa seksiä. Mutta meitä on moneksi, sängyssäkin. :)
Juuri näin!! Kyllä mä tänää oon taas kironnut miehet😅
Montaako panit kun tiedät ketkä on parhaita? Moniko sinusta tekee asiantuntijan? 300? 3000?
Kaksi pikkukylän huo-aa kohtaa nettipalstalla ja alkaa tapella kumpi on parempi sängyssä. Olette säälittäviä molemmat.
Mikäs naisesta tekee huo-an? Se että hän nauttii seksistä? Löysää pipoa, sovinistimummopappa. Konservatiivisuutesi haisee pilaantuneelle maidolle.
Puhutaanko täällä lapsista aikuisten puuhissa :O?
Niin hieman oli kissa pistoksissa vibaa. Menevät nuo muutki siinä sitte vähän pois raiteiltaan. Levottomia puhuvat jo. Että pitäiskö hieman hillitä, kun menee sulta kohta viimenenki arvokkuus.