Diureetti ei toiminut

Ei auttanut. Otin 100 %:sta kofeiinijauhetta useamman ruokalusikallisen. Kaiken järjen mukaan pienempikin annos olisi ollut tappava, mutta tässä sitä edelleen ollaan ja kärsitään. :(
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi aina epäonnistun? :(

Äänestä

Miksi tarvitset diureettia? Jos kyseessä on jokin sairaus, tehokkaat lääkkeet saa lääkärin kirjoittamalla reseptillä apteekista.

Äänestä
  • En tarviikaan. Yritin yliannostusta mikä olisi ollut tappava. En siis jaksa tätä elämää, mutta pois en pääse millään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei auttanut. Otin 100 %:sta kofeiinijauhetta useamman ruokalusikallisen. Kaiken järjen mukaan pienempikin annos olisi ollut tappava, mutta tässä sitä edelleen ollaan ja kärsitään. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu