Naisen tuoksut:
20-29v vanilja, mansikka, sitrushedelmät ja toffee
30-39v jotkin kukat. Lievä häivähdys silliä
40-49v sillin tuoksu kauttaaltaan
50 pilaantunut norjalainen lohi ja märännyt silakka
20-29v vanilja, mansikka, sitrushedelmät ja toffee
30-39v jotkin kukat. Lievä häivähdys silliä
40-49v sillin tuoksu kauttaaltaan
50 pilaantunut norjalainen lohi ja märännyt silakka
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mädäntynyt *
Uao
Hyvää silliä
Hajuraja on monesti siinä 32
Juu kyllä. Nuo bakteerivaginoosit tuppaa olemaan nuorten naistennongelma. Vanhempana on sitten hajuton ja mauton.
Katkeran vanhan tilitystä
Lääketieteellistä totuutta.
Jep, bakteerivaginoosi eli sillinhaju on nimenomaan hedelmällisessä iässä olevien naisten ongelma. Sanoten hiivatulehdukset ovat eniten hedelmällisessä iässä olevilla naisilla esiintyvä juttu. Ei tuo mihkään muutu, vaikka haluatte yrittää oksentaa tota pahaa oloanne.
Siinä vanha 50 ulisee ja nillittää kun juna meni
Jaa, no pahottelut sulle sitten. Mun ikä alkaa kolmosella. Lääketiede ei kuitenkaan kummankaan meidän iästä välitä.
Aaaa, eli kuulut tohon ryhmään että voi kukkaistuoksua olla mut autamattomasti silli alkaa lemuta. No ens kymmenellä se lemuaa enempi. Kivat sulle kun kulta-aika on ohi.
Juu kuulun siihen ryhmään, jonka ei kohta enää ikinä tarvitse pelätä sillin lemuja. 👍👍👍
Luit väärin taulukkoa. Silli lemuaa 40 jatkuvasti.
Viimein voi alkaa olla rauhassa, kun ei noi bakteeritulehdukset ja hiivatulehdukset enää uhkaa. Onni on naiselle, kun tulee ikää. Jää pikkuhiljaa kaikki nuo pirun rasittavat vaivat historiaan.
Muutoinkin tosi hienoa, kun on viimein päässyt kaikista pirun rasittavista kivuista ja vaivoista ja hormoniheilahteluiden aiheuttamista satunnaisista näppynaamoista ja muista ihanuuksista eroon. En malta odottaa, kun viimein pääsee eroon koko kuukautisriesasta, mutta sitä onnea odotellessa.
Ei mua teidän kuvitteelliset taulukkonne kiinnosta, vaan ihan oikeat tosiasiat. Nuo haisut on nuorten naisten riesa ja jokainen nainen tietää sen kyllä.
Vanhempana on sitten ihan eri riesat
Olen haistanu niin monen naisen alakertaa, että tilastot on ollu tosi helpoo vetää. Vanhemmilla ne juurikin lemuaa.
En puhu ranskaa.
Eli ei koske minua millään tavalla.
Voi miesparat! Ette ole makugeelejä vielä kokeilleet. Niillä kuorrutan mielelläni myös miesten vehkeet sillä ei nekään aina kaksiselle haise. Muistathan pestä myös smegmat pois!
Sitä smegmaa löytyy ihan naistenkin värkeistä ellet tiennyt