Crossdresser

Anonyymi

Hei olen aloitteleva helsinkiläinen "rouva" melkoisen ujo sellainen enkä ole ollut miesten kanssa seksin merkeissä missään tekemisissä.
Mutta minussa on uteliaisuus kyllä herännyt, että mitä jos vaikka kokeilisi. Mitään seksipupua ei minusta saa sillä olen 66v.
Pukeutuminen lähinnä rouvamainen mieluummin pitkä hame ja pusero sukkahousut tietenkin. Rintavarustusta löytyy myös tosin vain irtosilikonit, mutta kuitenkin ja tietysti rintaliivit myös. Se mitä tässä ajattelin niin olisi kiva vaikka runkata jotain vanhempaa herraa ja vaikka kokeilla miltä kalu suussa tuntuu (kondomin kanssa) pyllystä en tässä vaiheessa vielä tiedä haluanko. Kotiini en ketään kutsu enkä tiedä tulenko myöskään kenenkään muunkaan kotiin mutta jos sinulla on auto käytössä niin takapenkillä voisi jotain kivaa tehdä.

5

894

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei.Tulisitko vaikka porvoon moottoritien levähdys alueen kallioille,tapaisin sinut siellä myös pukeutuneena samaan tapaan.Olen kiinnostunut samoista asioista.

    • Anonyymi

      Ihanaa ois harrastaa aluksi puh.seksiä sun kanssa

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      187
      6230
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      61
      4713
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      56
      4477
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      69
      4303
    5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      69
      2706
    6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      62
      2215
    7. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      132
      1681
    8. odotatko vielä viestiä minulta...

      Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
      Ikävä
      139
      1614
    9. Joroinen räjähdys

      Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
      Hybridi- ja sähköautot
      54
      1538
    10. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      35
      1353
    Aihe