Onnellinen dokaaja

Sanoka mitä sanote, raittiusfanaatikot, vaan meikäpojalle tää dokailu sopii parhaiten. Käyn lähiökapakoisa 4-5 kertaa viikossa, ja joka ila kotosallakin vedän 6-10 pulloa keppanaa illassa. Tykkään tästä, se on mun valinta. Vapaudun stressistä, ei ahdista, saan uusia tuttavia, ja naisia kaatuu sänkyyni. Miksi nipottaisin ja joisin vettä?
101179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kiva kun on kivaa.

Äänestä

10 vuoden kuluttua vieläkö on mukavaa

Äänestä

Luultavasti kännissä kun kirjoitti tätä viestiä.

Itse voin sanoa, että ryyppään välillä todella paljonkin, mutta loppujen lopuksi tuntuu erittäin hyvältä olla selvinpäin. Se viinanpiru vaan vie mukanaan.

Äänestä

Kivaa kun sulla on kännissä kivaa.

Minullapas on paaaaljon kivempaa selvinpäin.

Naisia kaatuu sänkyyni, ja kas, homma hoituu....

Sulla vissiin naiset kaatuu sänkyyn kun sammuvat?

Hehheh

Äänestä

Siinähän sinä juuri nipotat!

Äänestä
  • Sullonkivaa!

    Äänestä

Mites menee?

Onkos vieläkin kivaa?

Äänestä
  • Morjes! On kivaa kuule edelleen. On tullut vedettyä tässä päivän aikana taas iso mäyris naamariin, mukava keskipöhnä. Tulee suunnattu kohta kapakkiin, tohon ostarille. Hauksaa on, dokatkaa tekin!

    Äänestä

  • McBeerhonr kirjoitti:

    Morjes! On kivaa kuule edelleen. On tullut vedettyä tässä päivän aikana taas iso mäyris naamariin, mukava keskipöhnä. Tulee suunnattu kohta kapakkiin, tohon ostarille. Hauksaa on, dokatkaa tekin!

    Kiva että sulla(kin) on kliffaa! Katos, tämmösellä entisellä dokulla, nykyisellä alkoholistilla on tota selkärankaa. Jos tunnet että tuo on oma elämäntyylisi joka sopii sinulle, on se ihan OK.
    Mulla on tullut, miten asian ilmaisisi....."kiintiöt täyteen" ja en muutenkaan edes halua dokata enää.
    Olen krabbikseni ja morkkikseni kärsinyt, en niitä enää kaipaa. Juohan minunkin puolestani.
    Muuten, kun ei oo enää kivaa, täällä saattaisi olla hyviä neuvoja.........

    Äänestä

jos se on sinusta kivaa.tuskin täällä kukaan haluaa sulta iloja viedä pois.
jos joskus alkaa sitten tuntumaan joltain muulta kuin positiiviselta niin tiedät mistä löytyy neuvoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


McBeerhorn kirjoitti:

Sanoka mitä sanote, raittiusfanaatikot, vaan meikäpojalle tää dokailu sopii parhaiten. Käyn lähiökapakoisa 4-5 kertaa viikossa, ja joka ila kotosallakin vedän 6-10 pulloa keppanaa illassa. Tykkään tästä, se on mun valinta. Vapaudun stressistä, ei ahdista, saan uusia tuttavia, ja naisia kaatuu sänkyyni. Miksi nipottaisin ja joisin vettä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu