Mäkitalon putki ja puhallus.

Joku kertoi että kaiken takana on koulukiusaus. Aikuisiällä kiusaajana on verottaja,velkojat ja kaupplehden protestilista.
92233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mikäs juttu tämä nyt on...

Äänestä
  • Olisiko kyseessä kenties Reissu-Pave.

    Äänestä

Hiukan tarkemmin vois alottajakin juttua avata, herätit vaan uteliaisuuden ja kiusaat sitten näin. Mikä juttu?

Äänestä

Tyhmät, ihmetelkää!

Äänestä

Vaimonsa tienaa paremmi.

Äänestä
  • Eronnut

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eronnut

    Koska?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eronnut

    Nainen ansaitsee paremman miehen. Toivottavasti löytää sellaisen elämäänsä jossain vaiheessa.

    Äänestä

Onko eronnut mutta uusi nainen on ja pysyy?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Joku kertoi että kaiken takana on koulukiusaus. Aikuisiällä kiusaajana on verottaja,velkojat ja kaupplehden protestilista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu