Veikkauksia Martinasta

Mistä maasta on seuraava mies.....
Veikkaan ettei ainakaan Suomesta, tai jos on, niin sitten joku melkein sokea, kuka ei tiedä muijan miestenkierrätyksestä eikä maineesta mitään.
1785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Luultavasti Turkista. Mr Ö. Ökykebabisti.

Äänestä

Kulutetaan nyt ensiksi pois tämä jonne, jonka luo taas lensi. Onkohan muistanut, että koulut päättyvät tällä viikolla, kun hänellä tärkeämpää tekemistä. Lauantaina pitää hakea se "hänelle kuuluva" palkinto, mikä se nyt oli, jossain gaalassa. Ehdokkaista puuttuvat kyllä ne alan parhaat. Jossain lehtikirjoituksessa verrattiin, että olisi sama, jos urheilugaalasta puuttuisivat leijonat ja huuhkajat.

Äänestä
  • Martinako sen tyhmin julkkis tittelin nyt voitti ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Martinako sen tyhmin julkkis tittelin nyt voitti ?

    V. 2009 voitti Turhin julkkis -kilpailun. Saman valinnan voisi tehdä joka vuosi uudelleen.

    Sitähän on jo Pikkuruis-suhteen päätyttyä povattu, että Martina ei suomalaista TÄYSPÄISTÄ miestä enää saa, kun on tiedossa hänen taustasta ja rikoshistoriansa. Hänen menneisyydestään tietämättömiä ulkomaalaisia voi toki saada (kuten jonne), sillä kukaan ei tunne ullkomailla, kuka tämä "suuri suomalainen stara" on.

    Äänestä

Martina on vuoden Tex Willer -leuka.
Ellen Jokikunnas oli kakkonen.

Äänestä
  • Sinä olet miss tynnyri 😛

    Äänestä

Huhujen mukaan Puolasta. Mr Zbigniewz. Omistaa autopurkaamon Gdanskissa.

Äänestä

Täällä mummukat taas silmäpussit pinkeenä miettii tyhjänpäiväisyyksiä🙈.

Äänestä
  • Menes nyt mummukka tekemään kiireesti kunnianloukkauskriteerit täyttävä aloitus Sofiasta.
    Voivat sinkunkin veltot ja roikkuvat silmäpussisi muuttua pinkeämmiksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Menes nyt mummukka tekemään kiireesti kunnianloukkauskriteerit täyttävä aloitus Sofiasta.
    Voivat sinkunkin veltot ja roikkuvat silmäpussisi muuttua pinkeämmiksi.

    Heheeeeeeeee, hauska virhe!!! Piti olla sinunkin (EI: sinkunkin). :D

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Heheeeeeeeee, hauska virhe!!! Piti olla sinunkin (EI: sinkunkin). :D

    Sinkkuhan se on, ei silmäpussukat ole kovaa valuuttaa senioritansseissa.
    Sinkulla on aikaa möyätä palstalla yötäpäivää

    Äänestä

  • Roope boy on taas puolustamassa suurta kosmopoliittia !

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Menes nyt mummukka tekemään kiireesti kunnianloukkauskriteerit täyttävä aloitus Sofiasta.
    Voivat sinkunkin veltot ja roikkuvat silmäpussisi muuttua pinkeämmiksi.

    Se koira älähti, johon kalikka kalahti!

    Äänestä

"Kulutetaan nyt ensin pois tämä jonne" - kirjoittaa Martinan pitkäaikainen hateri. Siis mitä ihmettä?? Joku on totaalisesti ominut Martinan ja hänen miestensä "poiskuluttamisen". Voi elämän kevät!

Äänestä

Jännä juttu kun kirjoitellaan että Martina vaihtaa miestä kuin mustalainen hevosta, mutta sitten Martinaa syytetään että roikkui Stefussa vuosikaudet eikä antanut periksi ja syytetään että jatkoi Hannun kanssa vaikka tuli syyte. Huomaako kukaan mitään ristiriitaa noissa jutuissa ja samat ihmiset kirjoittelevat molempia.

Äänestä
  • Kirjoitellaan myös että Martina ei saa miestä, ei kelpaa kenellekään. 🤔

    Äänestä

  • Pieni oikaisu , että petti Thermania aika monta kertaa ja olivat suurimman osan ajasta erossa, mutta siinä olet oikeassa että roikkui kuin täi tervassa Thermanin asunnoissa ja Hangon tilalla.

    Virkavaltaa tarvittiin viimeisen asunnon avaimien pois saamiseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistä maasta on seuraava mies.....
Veikkaan ettei ainakaan Suomesta, tai jos on, niin sitten joku melkein sokea, kuka ei tiedä muijan miestenkierrätyksestä eikä maineesta mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu