Naisystävän kanssa ei oikein voi harrastaa peppu seksiä hajun takia. En ole uskaltanut mainita siitä kun hän suuttuu herkästi monesta muustakin asiasta. En juurikaan harrasta takaa päin kovin pitkään kun peppu sen verran haiskahtaa.
Haiseva peppu
17
1857
Vastaukset
- Anonyymi
Pesemätön perse haisee sukupuolesta riippumatta ällöttävältä. Ennen seksiä kuuluu peseytyä, ihan kohteliaisuus- ja huomaavaisuussyistäkin.
- Anonyymi
Paska haisee ja banjot soi kun kaappihomo runkkari akkaansa perseeseen moukaroi trallallaa
- Anonyymi
se peppu on tarkoitettu paskomista varten,eikä muuta
- Anonyymi
Vihdoinkin joku joka on ymmärtänyt kyseisen aukon käyttötarkoituksen. Hattua päästä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vihdoinkin joku joka on ymmärtänyt kyseisen aukon käyttötarkoituksen. Hattua päästä!
Savottamiehet ymmärsivät. Runkkasivat ja vertailivat palleja mutta eivät perseilleet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Savottamiehet ymmärsivät. Runkkasivat ja vertailivat palleja mutta eivät perseilleet.
Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa
- Anonyymi
Sulle on siunaantunu viisas naisystävä, mikä vimma sulla muuten on tunkea sun kyrpä persläpeen, sama kenen, kuhan et vielä sen lisäksi änkeä kyrpääsi naisystäväsi suuhun. Se on eräiden suuntautuneiden miesten mielitekoja, heitä vaan pois tuommoset poke jutut.
- Anonyymi
Joo olemme lapseton pari kun mies haluaa vaan anaaliseksiä ja vittu jää käyttämättä tyystin.
Se oppi sen jossain miesporukoissa missä se pyöri ennen yhteistä taivalta.
😭 - Anonyymi
Buaahaa mikä hupiukko Buaahaa sun mätänevä molos lemuaa kaappihomo runkkari
- Anonyymi
Persereikäni on koeponnistettu, koska olen parturi Chilestä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Persereikäni on koeponnistettu, koska olen parturi Chilestä.
Piere ikeniis urpo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Persereikäni on koeponnistettu, koska olen parturi Chilestä.
Oletko antoniohomo
- Anonyymi
Porsas röh röh
- Anonyymi
Tapasin kanssa joskus naisen joka haisi perseestä kun panin häntä sinne, varsinkin panon jälkeen oli perse auki kunnolla ja silloin tuli tuoksua, joku sai sisäänajetun isoperseisen naisen.
- Anonyymi
Miksi sinä tolvana tungit sen pilisi väärään rööriin?! Ei ihme jos PASKA haisee ja banjot soi kun tolla lailla homostelevasti perseen puolelle rynkytetään. PILLU on oikea paikka kullille, ei se kulli mikään paskatalikko ole!
- Anonyymi
Aina ensin persiiseen ja sitten kalu akan nieluun!
- Anonyymi
Peräkammarin Tahvo on lukenut taas liikaa isojen poikien lehtiä 😆
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk662204Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna921482Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.621285Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll701271- 1151149
Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j901000- 69989
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur72943Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍81886Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise11862