https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/b446b6ac-8928-41fb-bf86-8eb178604924
Kyllä pitää karkottaa Milan Jaff mahdollisimman nopeasti pois Suomesta ja kaikki muutkin rikoksia Suomessa tekevät mamut.
Karkotetaanko Milan Jaff pois Suomesta?
42
1136
Vastaukset
- Anonyymi
jaffa on kotimainen sinilipputuote
- Anonyymi
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009234578.html
onko suomalaisilla ikävä kurdeja?
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009234578.html
onko suomalaisilla ikävä kurdeja?
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009234578.html
onko suomalaisilla ikävä kurdeja?
- Anonyymi
Karvahattu samaan koneeseen.
ihan kova äijä tbh
- Anonyymi
Ei missän tapauksessa palauteta. Tullut korjaamaan Suomen kestävyysvajetta ja hoitamaan vanhuksia, kuten karvahattu tietää.
- Anonyymi
Ei häntä pois saada täältä, joku Vihreä alkaa seistä lentokoneessa tai istuu kiitoradalla. Suomi kaipaa hallitusken ja päättäjien mielestä tällaisia...hmmm....kaikista heikoimmassa asemassa olevia.
- Anonyymi
Näiltä on nypättävä vain ns. matto alta.
- Anonyymi
nappi otstaan ensin ja sitten palautus.
- Anonyymi
Pois rikolliset Suomesta
- Anonyymi
Muistakaa äänestää ensi vaaleissa oikeaa puoluetta. Saadaan sama laki, kuin Ruotsiin, että rikollisen matun koko perhe karkotetaan Suomesta. Vihervasemmisto on tarpeeksi aiheuttanut tuhoa.
- Anonyymi
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/milan-jaff-lupasi-yosijan-sijoituspaikasta-karanneelle-13-vuotiaalle-ja-raiskasi-taman-oikeus-passitti-katujengipomon-mielentilatutkimukseen/8553932#gs.fq2mx5
Tämä mamuraiskaaja on karkotettava ehdottomasti pois Suomesta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/milan-jaff-lupasi-yosijan-sijoituspaikasta-karanneelle-13-vuotiaalle-ja-raiskasi-taman-oikeus-passitti-katujengipomon-mielentilatutkimukseen/8553932#gs.fq2mx5
Tämä mamuraiskaaja on karkotettava ehdottomasti pois Suomesta.Jaffa varmasti tietää alle viikon linnassa olon jälkeen miltä raiskatusta tuntuu.
- Anonyymi
SUOMALAISTEN SILMILLE HYPPIJÄT HETI POIS SUOMESTA, TÄTÄ ON JUKSUTETTAVA JA LUJAA.
- Anonyymi
meillä on näitä kristamikkosia, annamajahenriksonneja, mariaohivuotoja, joiden tehtävänä, ainoana tehtävänä, on pitää tämä roskasakki täällä, ja hankkia lisää samanlaisia.
- Anonyymi
Tällaset idealistit on tosi vaarallisia.Luulevat oikeasti,että noita muka saadaan kotoutettua,kun kukkahattutäti vähän aikaa keskustelee niitten kanssa.
Taistolaisetkin oli idealisteja ,ja henkeen ja vereen uskoivat asiaansa,ja pakottivat muitakin.Nyt sokat ja muut naureskelee,että nuoruudessa tuli hölmöiltyä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tällaset idealistit on tosi vaarallisia.Luulevat oikeasti,että noita muka saadaan kotoutettua,kun kukkahattutäti vähän aikaa keskustelee niitten kanssa.
Taistolaisetkin oli idealisteja ,ja henkeen ja vereen uskoivat asiaansa,ja pakottivat muitakin.Nyt sokat ja muut naureskelee,että nuoruudessa tuli hölmöiltyä.elukat eivät koskaan sopeudu ihmisten joukkoon.
- Anonyymi
Eräs vasemmistolainen feministi sanoi aikoinaan että parempi että raiskaavat Suomessa kun kotimaassaan koska täällä niille tulee tuomio. Ja tällaiset voimat sitten vaikuttavat hallituksessa ja tulokset näkyvät.
- Anonyymi
Tanskan malli lakiin
pojjaat kosovoon - Anonyymi
https://youtu.be/uekJjeAaINQ
Suoraa puhetta ja faktaa tällä videolla aiheesta - Anonyymi
POIS ! Ja HETI ! Jos se on rahasta kiinni , viekää vain aluevesirajalle ja antakaa jatkaa siitä omin kyytinensä...
- Anonyymi
ohisalot ja henriksonnit haluavat näitä tänne lisää. valitettavasti, näitä heidän ihannoivia neggereitä.
- Anonyymi
Rkp- gupta roskiin.
- Anonyymi
???????
- Anonyymi
Ketään ei palauteta, vaan haetaan lisää sukulaisia, koska kaikkihan johtuu ”kotouttamisen” puutteesta…
- Anonyymi
Onko rasistiseti syrjitty?
https://www.hs.fi/urheilu/art-2000009234119.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=hs_tf&utm_source=is.fi&utm_content=promobox - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko rasistiseti syrjitty?
https://www.hs.fi/urheilu/art-2000009234119.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=hs_tf&utm_source=is.fi&utm_content=promobox"Alin sukujuuret ovat Somaliasta, jonka paitaan vaihtamista mies on pohtinut. Silloin hän voisi omasta mielestään edustaa maaotteluissa suuremmalla kunnialla."
- Anonyymi
ei, koska vihervassarit haluavat juuri tällaisia "työperäisiä" maahanmuuttajia.
- Anonyymi
Onko hän siis tehnyt jonkun rikoksen?
- Anonyymi
uli uli persu uli
- Anonyymi
turkkiin 🤣🤣🤣 kurdi joka pitäisi karkottaa turkkiin turkkiin turkkiin 🤣🤣🤣
- Anonyymi
Turkki ottaa ilolla vastaan , mutta ne ihmisoikeudet sanoo suvakki 🤔
- Anonyymi
Kukas se mc oge on, joka on kuulemma joku hihhuli räpäyttäjä. Näin siitä jodeli kirjoituksen, että kyllä taitaa suomi räppäritkin olla jotkut pedofiileja.
- Anonyymi
Toivottavasti näin tehdään.
- Anonyymi
Ja 10…
- Anonyymi
Ei karkoiteta Jaffaa, eikä Somalliinia….
- Anonyymi
Niitä tuodaan lisää lähi-idän ja afrikan islampaskan kehitysmaista suomeen ”kotoutumaan”….
- Anonyymi
Kaikki rikoksista tuomitut maahanmuuttajat väittömästi paluumatkalle sinne mistä ovat tulleetkin!
- Anonyymi
Rikollisia ovat!
Onko sellainen matu rikollinen 100%,
kun on jo ollut niin kotimaassaankin,
ja olisi ollut muuallakin jossain
jos ei olisi Suomeen tullut?
Vai onko Suomalaiset valtiolla rikollisia %?
Onko rikosvastuuta Suomalaisissa kun
ovat olleet vastuussa matujen rantautumisesta Suomeen!
Vai onko kansan syy kun itse kansa vaaleissa valinnut?
Onko kansanedustajilla ja/tai virka edustajilla
valaa jossa lupautuu johonkin
ja siten rikkonut valan? - Anonyymi
https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000009234844.html
eikös ole tottakin vai voiko kiistää? - Anonyymi
aikkakunnat
Lappi
Rovaniemi
Liipasinherkkiä ampujia Lapissa
Anonyymi-ap
2022-11-29 17:53:31
https://www.karjalainen.fi/kotimaa/enontekiolla-metsastaja-ampui-kohti-pilkkijaa-sanoi-luulleensa-hirveksi
lakiin kirjattava että ensin kuva kohteesta...
pitäskö Jaffa siirtää Lappiin? - Anonyymi00051
4545
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle223018Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A112097Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.661958Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001823Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761553Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141282Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001265Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥361265- 1111055
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151036