Yleisö tilasi ja tämä tyttö jaksaa ja jaksaa. Rakastan sua ihana mies. Oot ihana :)
Rakas ihana oot mun ihana mies
Anonyymi
34692
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Oon iha pska
Hän on maailman paras. Sinäkin jos hän oot.
Olet maailman ihanin tyttö ja rakastan, jos hän olet. :)
Ihanaa en tiedä oonko mutta sä oot ihana silti :) Hän mies on maailman ihaninta mitä tiedän.
Magnerertit, kun itselle tuli mieleren, niin aika mielenkiintoisia juttuja, fysiikasdsakin, betää puoleensda, bilsahyi bsin mirlrrn.
Kyllä täällä saa rakkaudesta kirjoittaa. Minäkin sanon, että se mies, jota ajattelen, on sydämessäni aina.
Niin ja nainen on kans minun miehen mielessä!
Hänellä sitä yleisöä riittää.
Täällä on puolenkymmentä ihmistä, jotka näitä lueskelee. Facessa saisi suuremman yleisön pelkästään sukulaisilla. En vaan sinne enää mene.
Mikäs yleisö nyt on jäänyt mulla havaitsematta
Hän vaan kiusaa muita täällä tuo kommentoija. Älä välitä, en minäkään (aloittaja olen siis).
Äh, yleisö olikin tuossa aloituksessa .Unohdin sen kun luin tuon yhden kommentin. Kirjoitin täällä jossain, että en enää kirjoita noin ja joku alkoi veetuilla. Kirjoitan siis juuri noin jatkossakin.
Eikö sun vasemman jalan varpaat tiedä mitä oikean käden sormet kirjoittaa.. täähän on ihan siis sanoin kuvaamatonta shaissea sissos stna
Älä jaksa. Ei kukaan jaksa vääntää aina. Maanantaita.
Jahas.. laskuhumalan tuoma mielialan muutos. Kohti maanantaita siis
En minä sunnuntaisin mitään juo. Tuli pahat siitepölyallergiaoireet ja otin antihistamiinin. Se vie jotenkin tajun kankaalle. tai se siitepöly. Jompi kumpi.
Nyt on jo maanantai muuten.. nyt..
Huomaisitko miten tarkka maanantaikommentti mulla. Nyt olen ylpeä nettikeskustelija :)
Maanantai on rankka päivä.. olispa aina persantai
Oujee beibi.. jees poks hollyrei
Olka t täällä kirjoittaa monena hahmona!
Aloittaja ei ole mikään olka t, toki toi toinen voi olla joka noita shaisseja laittaa.
Kukas sun yleisö on?
Kaikki asiat ei tartte varmaan yleisöö?
No, jätetään yleisö pois.
Se mummo joka väittää kaikkia miehiksi ja ehkä joku sen perässähiihtäjä. Saattaa olla hän itse sen hiihtelijäkin. Ne on mun aloittajan yleisö. Ne rakastaa mua.
Vastasit juuri sille yleisölle joka sivusta siihen hiihteli.
Olenhan mä ihana, vaan kyllä nainen on ihanampi ja lisäksi aivan sopö.😚
No, minä en koe olevani söpö. En ole hän. Eikö ne söpöt käytä sellaisia tekopörröturkiskauluksia, vaaleanpunaisia? en oo söpö.
Ei ole kyse mistään teennäisestä hölynpölystä, vaan luomusta söpöydestä.
Koiranpannut on luomusöpöjä. Sellaisia että kaikki alkaa lässyttää niille.
Ei naisille tarvi lässyttää, tokkopa ne siitä tykästyisivät. Ei myöskään koirranpennulle lässyttämine ole tarpeen.
Ei se olekaan tarpeen, mutta se tulee jotain tahtomatta kun toinen on niin söpö. Siis koira mun silmissä.
Ihana mies, koska tavataan ?