Ympärillä ihan riittävästi ilman minuakin. Ole tyytyväinen, jätän sut rauhaan lopullisesti!! Enää et kuule mitään minusta. 😾😾
Sullahan naisia näyttää pyörivän
Anonyymi
19574
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Komeilla miehillä kyllä. Rumilla niinkään ei, paitsi jos on rahaa.
Voi helvetti teitä, ulkonäkö on sivuseikka. Luonne ihmiset luonne ja miten asiat menee yhteen.
En tiedä mitä olet nähnyt ja mistä... 🙄
Liittyykö tuo kommenttisi oheiseen otsikkoon vai johonkin toiseen viestiin?🤔
En ole lepakko
Et mies ilmeisesti hetorokaan
Oonhan sitten aika kolli 😼😼
Oot kyllä melekonen kolli, täytyy sanoa.
Selvä.
Kännissä pelaat niiden naisvieraittesi kanssa, pyh.
Kännissä, missä sä oot!! No kännissä!!
Ei minulle nainen. Kierrän kaikki muut naiset kaukaa.
Piiri pieni pyörii...
Kirjoittelit taazen itsellesi koko tarinan, oletko nyt onnellinen? Saitko sen miehen pauloihisi mies? Oletko taasen heidän yhteisessä paikassa, häivy, kohta tulee sinulle apua!
Olipas vihainen nainen, mutta onneksi se on täältä palstan kautta.
Jos niitä pyörii, merkitystä on kyllä varmaan vain sillä, kuka merkitsee sisikunnassa jollekin jotain muita enemmän, aivan erityistä jne.
Hyvä jee...
Tähän täytyy todeta, että pyörimisen luonteella on suuri merkitys. Kiinnostuneiden pyörimisille ei kohde oikein mahda mitään. Yhden kun saa häädettyä, niin kaksi tulee tilalle. Oleellisempaa onkin siis se, miten kohde itse niihin pyörijöihin suhtautuu.
Taasko se setä kirjoittelee itselleen mielikuvituskuplassaan, josta joku kehno saa tai on saavinaan jotain materiaalia. Peruspäivä palstalla nääs