Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sunnuntain trio-järjestelmä

78: Brescia-Inter 2 [2.25]
85: Parma-Roma 1 [2.20]
113: Valencia-Barcelona 2 [2.25]
117: Tsekki-Venäjä 1 [2.0]


Et sellasta :)
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voitit jo hyvä.. ja kyl se tsekki vielä voittaa.. tilanne nyt 1-1

Äänestä
  • tosiaan voitto tuli, joten ei voi olla muuta kuin tyytyväinen :)

    Noi MM-jääkiekon pelit on on ollut mulla hieman hakusessa, jotenkin tuntuu että en enää laita niitä lappuun, ovat kuitenkin sen verran arvaamattomia. Esim. nyt mul olisi ollut toisena vaihtoehtona Lilleströmin matsi, minkä se tietysti voitti :P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


FinLandiaFish kirjoitti:

78: Brescia-Inter 2 [2.25]
85: Parma-Roma 1 [2.20]
113: Valencia-Barcelona 2 [2.25]
117: Tsekki-Venäjä 1 [2.0]


Et sellasta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu