Oon haaveillu välillä

Sä voisit olla hyvä isä meidän lapselle... 😊
1663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ok. Voidaan tehdä temput, mut älä kerro miehellesi?

Äänestä
  • Olemme molemmat vapaita.

    Äänestä

Tuo on puhutteleva; isä meidän 😊

Äänestä

Eikös se ole jo isä lapselleen.
Sen lapsen äitiä kyllä käy sääliksi.

Äänestä
  • Eikös sen eukon pitäs se nyhverö jättää? Mut ei se osaa muuta kuin netissä vinkua.

    Äänestä

Pidän lapsista juu, ihania ovat. Omia ei vielä ole.

Äänestä

Niin varmaan olisinkin. Hyvä piirre toi sun käytännöllisyys.

Äänestä

En kyllä jättäisi meidän lasta ja hänen äitiään ikinä pulaan.

Äänestä
  • Et tietenkää. Nauti perheestäsi, tämä on ainutlaatuista aikaa teille.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Et tietenkää. Nauti perheestäsi, tämä on ainutlaatuista aikaa teille.

    Hän jolle aloitus on, asuu yksin.

    Äänestä

Mä kuulen vähäs väliin, että olisin erinomainen mies naiselle ja lapsille hyvä isä.
Antakaa armoa jo - tuollaiset puheet sattuu ihan oikeasti, kiitti vain!

Tiedän, että olisin kunnollinen molempiin tehtäviin. Ei vain ole naisilla kiinnostusta tulla ja nykäistä hihasta,&ottaa selvää, vaikka ulkonäössäkään&luonteessa ei ole hirveästi moittimista.

Sitten jos itse tekee aloitetta mihinkään suuntaan, saan sivusta pyryharakat meetoo tms. juttuineen niskaan silkasta kateudesta. On nähty! Minun pitäisi tykätä heistä enkä saa tykästyä häneen, josta tykkään ihan oikeasti. Kaikki kimpussa porukalla.

Siksipä jatkakin tässä kulkukoirana, kunnes päiväni ovat luetut! Mikäpä siinä. Kyllähän noin 15 min tuttavuuksia löytyy laadukkaitakin ja ihania persoonia heissäkin.

T: v*ttuuntunut mies

Äänestä
  • Siis ymmärsinkö oikein, sinä pidän oikeasti jostain naisesta, mutta muut estävät sinua lähestymästä häntä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siis ymmärsinkö oikein, sinä pidän oikeasti jostain naisesta, mutta muut estävät sinua lähestymästä häntä?

    Ei edes tuo täysin asiayhteyksistä irrallinen metoo-vinkuna kertont sinulle, että on mahdollisesti mielikuvituksen tuotetta koko kehys?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei edes tuo täysin asiayhteyksistä irrallinen metoo-vinkuna kertont sinulle, että on mahdollisesti mielikuvituksen tuotetta koko kehys?

    Oon nähnyt kummempaakin tässä elämässä. Mm sen, miten kahta ihmistä yritettiin kovasti pitää erossa toisistaan juonittelun ja valheiden avulla. Ei se sit kuitenkaan loppujen lopuksi ihan onnistunut. Vaadittiin vaan näiden kahden joutumista samaan tilaan kahdestaan, kun lähti vyyhti purkautumaan.

    Äänestä

Katson joskus iltaisin auringon laskiessa pinkin, paste4llin värisiä taivaita js pilbimuofodyrlmis hubikdi, kodks boimslsiyod yrkrr savuja niin ytekee pinkkrejä pilbidyä.

Äänestä
  • Menikö pasmat sekaisin aloituksesta 😄😇

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sä voisit olla hyvä isä meidän lapselle... 😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu