Aamuyön kauhut

Silmäni rävähtivät apposen ammolleen 2.54 kun suolenmutkaan juuttui kivikova pöökäle ja sai aikaan tuskaisen parahduksen aamuyön krapulassa. Pienen ponnistuksen jälkeen se ponkaisi ulos peräaukosta kahden kulman kautta nurkassa olevaan roskakoriin ja saan taas jatkaa uniani kunhan ensin laitan vauvatalkkia peraukkoon jotta viiltävä tuska ei vaivaisi uniani aah

Asd
4158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen toimeentulon asiakas ja rahat riittää kiljuun joskus kaupan olueen.
Ongelma että kelan lääkekorvaukset pienenivät eikä terveyskeskuksen lääkäri kirjoita bentsoja.
Olen siis ilman rahaa ja kova työ pysyä kiljulla kännissä. Sitten sekakäyttäjänä örveltänyt asiani ja vihaan tavallisia duunareita ja hyvin toimeentulevia koska he eivät ole sössineet asioitaan kuin minä. Sosiaalitädit yrittää väkisin saada minua hoitoon ja evätä tuet ja asunnon koska ryyppään. Onko teillä
Muilla palstalaisella samanlainen tilanne. Sen yhden tyypin videoista näkyy samanlainen äijä kuin minä.
Mongertava puhe ja peilissä tutut kasvot.
Olenko taas ottanut liikaa bentsoja vai mitä myivät marketin takana niin tuttu naama videolla.

Asd

Äänestä
  • Kylmis on suljetulla ja harvoin pääsee koneelle, koska isot, tatuoidut pojat dominoivat käytävän ainoaa nettipäätettä. ASD ei ole Kylmis.

    Äänestä

  • Ongelma on alkoholismi , ja kun ei tajua omaa itseään , niin olisi hyvä kuunnella niitä tätejä

    Äänestä

Piti tehdä umpisuolen poisto mutta sadistinen 1hoitsu poisti "vahingossa" kivekseni ja sitoi pussinkiinni karhunlangalla ilman anesteesia äänieristetyssä kopissa.

Huusin kaksi päivää putkeen kunnes päästivät pois, oli pakko korjata kokemus parilla kaljalla jonka jälkeen elämä lähti helpottumaan.

Raittius toimet eivät siis johtaneet pysyviin muutoksiin.

Asd

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Silmäni rävähtivät apposen ammolleen 2.54 kun suolenmutkaan juuttui kivikova pöökäle ja sai aikaan tuskaisen parahduksen aamuyön krapulassa. Pienen ponnistuksen jälkeen se ponkaisi ulos peräaukosta kahden kulman kautta nurkassa olevaan roskakoriin ja saan taas jatkaa uniani kunhan ensin laitan vauvatalkkia peraukkoon jotta viiltävä tuska ei vaivaisi uniani aah

Asd

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu