Nyt on kunnon ase sodankäyntiin

Anonyymi

10

123

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lämpätila on noin 1300 astetta celsiusta! Syrjäyttää kaiken hapen ja tuottaa runsaasti tappavaa häkää.

    • Anonyymi

      Anna arvo Putinille ja putinisteille, samalla annat arvon myös itsellesikin. Ja anna arvo stalinisteille, sillä he ovat sen ansainneet!

      Putin on rajaton riemu ja rikkaus. Putinistit ilman rajoja ry.

      Tule Putin, Suomi ota ja omista! Nyt lauletaan:

      https://www.youtube.com/watch?v=bjgYXa4hIPQ

    • Anonyymi

      USA ihastui napalmiin, koska sillä oli sotilaiden mielestä hauska kärventää satoja tuhansia vietnamilaisia äitejä lapsineen hengiltä. Jenkkisotilailla oli tapana runkata joukko-orgioissa aina kun katselivat vähän etäänpää, miten kiljuvat äidit ja lapset paloivat hengiltä.

      • Anonyymi

        Aloittaja voi hyvinkin katsella netistä ihmisten tuskallisia kuolemia ja runkkailla katsellessaan.


      • Anonyymi

        Jenkit käyttivät napalm B -pommeja Irakin sodassa. Eräs kenraali kuvailee näkemäänsä tuhoa näin: Palaneita ruumiita lojui kaikkialla. Sen jälkeen USA on kiistänyt käyttäneensä napalm B -pommeja Irakissa, mutta todistajat puhuvat näkemästään.


    • Anonyymi

      Napalm B oli kehittyneempi ja tehokkaampi versio perinteisestä napalmista, mutta tuo naplam CX on hurjaa tavaraa!

    • Anonyymi

      Ompa taas järjenjättiläiset kehitelleet, taas jotain nerokasta.

    • Kehittämäni ammuslinko käyttää samaa tekniikkaa kuin avaruuslinko, mutta on paljon pienempi ja voi ampua jatkuvaa sarjatulta. Ammuksen voi tarvittaessa lähettää jopa tuhannen kilometrin päähän. Katso videolta avaruuslingon toiminta:

      https://www.youtube.com/watch?v=bISdA-ub5tI

    • Raakkuna kauhistelee napalmin käyttöä sotiemme näyttämöillä ja on varsin pöyristynyt kerrassaan. Napalmilla palaa kaikki tuhkaksi, eikä mitään jää hyödynnettäväksi. Napalm-liemet muuttavat maailman liekkimereksi, joka on kuin Paholaisen Helvetistä tai Danten kuvauksista Luciferin palvontaa, ja ei sovi tavallisten ihmisten kasvatukseen, eikä ole mitenkään puolusteltavissa enemmistönkään taholta, vaikka asiaa tarkasteltaisiin monelta eri kantilta ja näkökulmista käsin. HERRAMME JEESUS KRISTUKSEN EI TULE SALLIA NAPALM-LIEMIEN KÄYTTÖÄ MISÄÄN OLOSUHTEISSA TUOMITEN JO SELLAISET AJATUKSETKIN KAUHISTUTTAVINA IHMISKUNTAMME TUHOAMISYRITYKSIKSI JA PALAAKO KAIKKI HELVETIN TULESSAKAAN TÄYSIN JÄÄ ARVAILUJEN VARAAN. Lisää kysymyksiä voi esittää kansallistietäjä raakkunnalle suoraan tai epäsuorasti, ja näihin kysymyksiin vastataan viiveellä tai ilman viivettä. Kannattakaa raakkunaa seuraavaksi presidentiksi, koska raakkuna vastaa kysymyksiin vastauksilla, eikä vastaa kysymyksillä. Olkaa lempeällä mielellä kesäpäivien kynnyksellä ja valmistautukaa suuriin juhlallisuuksiin raakkunan osalta. Lopetan näihin maisemiin ja näihin tunnelmiin tanssimalla sambaa ja salsaa, sekä tarkkailemalla ympäristöä uusin silmin.

      raakkuna

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      44
      2604
    2. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      125
      2010
    3. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      87
      1688
    4. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      162
      1309
    5. Mitä harrastuksia kaivatullasi on?

      Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?
      Ikävä
      68
      1260
    6. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      51
      1137
    7. Tiedän että käyt täällä

      Eräälle naiselle älä huoli en kerro kellekkään
      Ikävä
      69
      1092
    8. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      61
      1066
    9. Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi

      Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂
      Ikävä
      67
      1004
    10. Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?

      Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t
      Thaimaa
      32
      977
    Aihe