Paljon parempiakin pyllyjä nähty.
https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2022/22/SANNA.jpg
Saa jokainen katsooa kumpikauhehimpi -kauneus katsojan silmässä.
-minusta kumpikin on heikoilla värkeillä varustettuja.
https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2022/22/SANNA.jpg
Saa jokainen katsooa kumpikauhehimpi -kauneus katsojan silmässä.
-minusta kumpikin on heikoilla värkeillä varustettuja.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Miesten perseitähän sinä nykyään katselet, Pankkis. Homo-palstaksiko tämän yrität muuttaa? Kyllästyitkö jo Mansikkiin?
Joko taas Pankkolängvitsi mielessä vain miesten ahterit. Kato Tarjaa sehän kuin mies, tuijota niin pirusti että aamullakin vielä silmät ristissä.
Kyllä Mansikkin pareen kun Tarjaa kattoo.
Kelvoton maalinsiirtoyritys längvits-majurilta.
Helvetin lyhyet jalat Samariinilla. No, eipä väliä, sivullehan ne heitetään.
Urmas Niinistö, panomieeeeeeeees
Pispalan halitornilla viihtyvät ja kiljua ryyppäävät spurgut kehuivat nuoren Sannan persettä. Se herätti myös Pulterissa ihastusta, varsinkin vanhat känniset miehet tykkäsivät ja taputtelivat sitä.
Taisit itse olla yksi niistä spurguista?
ei muuta kun neuvottelemaan Erdoganin kanssa terrorismista
Ei ole kumpikaan niin kaksisia. Toverit vain pitää tosistaan, heillä se mallina Stalin ajoista >
Totta. Paljon näyttävämpi pylly on Keskustan Annikalla. Kuten muukin vartalo. Paitsi rinnat, ne on pienemmät kuin Sannalla.
https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2022/22/SANNA.jpg
https://www.instagram.com/p/CdbTCbgoKjL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=26bb788e-0580-480a-bf95-1b443833899d
Eroa on pyllyissä.
Jos vielä vertailuun temarein ihanne pylly.
https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2019/31/Tarja-Halonen_pk_v0.0.jpg
Tarja meni rannalle naisia kattoon!
Taralla ei nouse pystyyn kuten meillä uroilla.
Siitä sain lisänimenkin, kun aina jököttää. Noin uikkarissa ei olisi rannalle menemistä,
olisi sellainen "teltansalko" että se herättäisi hilpeyttä.
Pystystä tulisi hyvä seksifilmin Urmas painelisi tauotta.
Saattaisi äänelläkkin...
t: Jorma 30 cm.
Men on symbolinen kuvaus miessuvun pahuudesta..
Elämmehän vaihetta, jolloin maamme päälehdenkin mukaan miesviha voi tuoda naisen elämään paljon iloa. Yleinen miesten demonisointi länsimaissa sai kunnolla tuulta purjeisiinsa metoo-liikkeen puhureissa. Edelleen media säännöllisesti julistaa patriarkaatin kauheutta länsimaissa, joissa miehistä on tullut monessa altavastaajia. https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2019/31/Tarja-Halonen_pk_v0.0.jpg
Keskustan on todella syytä vetäytyä tämän vaalikauden jälkeen oppositioon, jos kannattajiensa poliittikka on näin pahasti vyötärön alapuolella kuin tämänkin ketjun aloittaneella on. Eihän tätä miksikään politiikaksi voi edes kutsua.
Eläkkeellä olevat setämiehet purkavat omia paineitaan, kun puheet ovat sellaisia, ettei tuollaista kenenkään järjissäänolevan suusta odota tulevan?
Miesten tapakoulu
https://www.etlehti.fi/keskustelu/26872/miesten_tapakoulu
On sillä Annikalla rehevyyttä enemmän kuin Sannalla
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/b3c7fcbe-57c4-420c-bd8f-32db0ee28d6b
Muissa maissa pääministerit ei liiku kaduilla alkkareissa.
Makaroni!
https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2022/22/SANNA.jpg