Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pari kysymystä naisille

Kiinnostaako naisia miehen naiminen straponilla?

Ja kuinka montaa kiinnostaa, mutta ei välttämättä uskalla ottaa asiaa puheeksi?

Kuinka moni nainen jo harrastaa sitä?

Ja mikä siinä on se "juttu"?
1859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä kiinnostaisi. On siitä miehen kans ollut puhettakin, vähän leikkimielisesti. Meillä jopa moinen härveli on, mutta en tosissani sitä miehen takapuoleen alkaisi tunkea, se on pilluunikin aivan liian paksu. Että pölyttyy kaapissa:(

Paha sanoa, mikä siinä se houkutin on... ehkä jonkinlainen vallantunne, tai osien vaihto. Luulen että joskus tulee, pienemmällä vempeleellä, toteutettuakin:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielenkiinnosta kirjoitti:

Kiinnostaako naisia miehen naiminen straponilla?

Ja kuinka montaa kiinnostaa, mutta ei välttämättä uskalla ottaa asiaa puheeksi?

Kuinka moni nainen jo harrastaa sitä?

Ja mikä siinä on se "juttu"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu