että hän ei olisi voinut elää ilman minua.
Olisi ottanut omakseen jo.
Mutta kun en ole.
Olisi ottanut omakseen jo.
Mutta kun en ole.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Olethan sä kaunis. Olisit tyytyväinen vaan. Sulle ottajia löytyy parempia jotka arvostaa sua kokonaisuutena.
Mitään ottajia en ota.
Justhan kirjotit toivovasi että kaivattusi olisi sut ottanut.
Mutta ei ottanut. Justhan kirjoitit muista ottajista.
Mahdollisista muista kirjoitin. Naisen ulkonäkö ei ole miehille tärkein ominaisuus.
Ei tietenkään ole ja ne kauneimmat on yleensä varattu.
Noinkohan. Rapista kiiltokuva-ajatuksesi. Syvälliset tunteet eivät pohjaudu ulkonäköön.
Kauneusihanne on katsojan vallassa.
Kyllä sinä olet kaunis m nainen, älä anna kenenkään uskotella mitään muuta.
Niinpä. Hän varmaan onkin.
Millainen ihminen kirjoittaa tällaista? Ajattelee tällaisia asioita?
Pettynyt. Tottahan se on. Kauneimmat on aina etusijalla.
Kukaan mies ei ota ketään pelkän kauneuden perusteella.
Ottaapas. Jos toisella on kauniit kasvot ja toiselle kaunis luonne, ja molemmat on otettavissa, niin kyllä ne kasvot valitaan.
kaikki me arvostamme eri asioita ihmisessä ja siten ne parit toisensa löytävät
Olen aika varma, että hänkin oli vähän ihastunut.
Olen aika varma, että jos olisin häikäisevän kaunis, hän olisi myös toiminut.
Joo-o, usein näin, jos mennään ns. kevyemmin panoksin. Ainut vain että oikea rakkaus ei toimi niin. Sinä tai edes hän, ei valitse rakkautta, vaan rakkaus valitsee aina keskenään rakastavaiset, eli teidät jos niin on tarkoitettu.
kauneus katoaa kun sitä aikansa katsoo,mutta mukavan,positiivisen ihmisen rinnalla viihtyy pidempään
Kertapanoksi valitaan, sitähän tarkoitat.
Vai onko erillaista?Ei järvi soutamalla kulu ,onko eroa? Veikkaan että female on luotu maailmaan alunperin samoin speksein
Toiset kyl squirttaa voi luoja miehestä se on t o d e l l a kiihoittavaa.....
Mut ei se mitään jos ei niin tapahdu kaikilla, ei se tahtia haittaa.
Tämä on oikeasti ongelma. Miksi kaikki ihanat asiat on varattu vain kauniille ihmisille? Miksi?
Ei kaikki. Mutta rakkautta ne saa yli tarpeen. Täälläkin heidän perään huudellaan.. aah olet niin kaunis mira.. niina ole maailman kaunein. Eiköhän nuokin kaunottaret ole jo varattuja.
Yks Mira oli tosi kaunis ja se oli ihan mussa kiinni, se ei vaan enempää kiinnostanut mua kun kaksi muuta oli samaan aikaan kierrossa mulla. Oli hot Mira mutta hotteja on PALJON.
-sivusta
Älä jaksa teini. Ketään kiinnosta sinun hottisi.
Mutta sua kiinnosti kommentoidakin.
-sivusta
Tietysti kun on aloitukseni. Se kommentti oli tarpeetonta omakehua asian vierestä.
Se olikin sivusta kun osuva mielleyhtymä nimestä. SIVUSTA.
-sivusta
Kannattaa olla sitten niin ihana ettei hän voi elää ilman sinua.
Eihän sellaista voi itse päättää. Se on tai ei.
Voihan kyllähän siinäkin käytös vaikuttaa.
Jokainen ihminen on kaunis jos luottaa itseensä.
Cowabunga, dudet ja dudettaret!
Jos se on siitä kiinni, pitäköön tunkkinsa.
Mistä nää kilpikonnat nyt tänne tuli?
Kilpikonnat on twittertwatterista. Cowabunga, dude!
https://twitter.com/Wario64/status/1534977709293436929
Miten voit olla noin häijy??? Mä tiedän, se on vamma mistä voi toipua oikealla hoidolla ja se hoito on yläpään hommia.
Kilpikonnia, dude, cowabunga!
https://www.youtube.com/watch?v=wFBYxDfEPXc
Tämä on sivusta. Ei aloittaja.
Se on tuolle tunkille.
Ei se ulkonäkö, vaan se persoona. Kauniista ihmisestä tulee äkkiä ruma omasta mielestä, jos se kohtelee toisia huonosti ja puhuu pahaa niistä.
Niin totta, suht kauniisti ilmaisit. :)
Ei kauniit tee niin. Ei heillä ole siihen mitään tarvetta kun kaikki kohtelee heitä kuin enkeleitä.
Aika moni hyvännäköinen nainen on puhunut minun kuullen pahaa toisista naisista ja voin sanoa, että loppui kyllä kiinnostus kokonaan heitä kohtaan siinä vaiheessa.
Eräskin hyvännäköinen nainen jota aikoinaan tapailin muuttui mukavasta sellaiseksi, että haukkui ja keljuili minullekkin. Lopetin homman siihen.
Suosittelen katsomaan Amber Heardin ja Johnny Deppin välistä oikeudenkäyntiä esim. niin huomaat minkälaisia mätiä persoonia hyvännäköisetkin naiset voivat olla.
Kaunis voi olla kana, kaunis nainen on paljon enemmän kuin ulkonäkö.
Jos olisin kaunis sitä, jos olisin laiha tota, jos olisin rikas tuota, josjosjos niin kyllä olisi kaikki paremmin. Not. Sinul ei ole mitään käryä millasta niiden elämä oikeasti on, joita sinä pidät kauniina.