Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

voiko klitoris

liiallisesta itsetyydytyksestä?
66437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jos ei ronki klitorista rikki millään kovilla ja terävillä esineillä

Äänestä

Voihan se tulla araksi liiallisesta hankauksesta.

Äänestä

jos masturoit vesi suihkulla siitä saattaa seurata se jotta häpyhuulista sekä klitoriksesta lähtee kokonaan tunto, ja sitä ei voi mitenkään palauttaa. vastaa jos henkilö halvaantuu tilanne on samanlainen.

Äänestä
  • Tarkoitatko että en voi saada enää koskaan orgasmia, koska klitorikseni on halvaantunut koska olen masturboinut suihkulla? Ja eikö tunto palaudu KOSKAAN takaisin? Sehän on kamalaan mitä mun pitäis tehä nyt tehä? Please auta muo?

    Äänestä

  • mä taas kirjoitti:

    Tarkoitatko että en voi saada enää koskaan orgasmia, koska klitorikseni on halvaantunut koska olen masturboinut suihkulla? Ja eikö tunto palaudu KOSKAAN takaisin? Sehän on kamalaan mitä mun pitäis tehä nyt tehä? Please auta muo?

    Anna sen painaa...

    Äänestä

  • höpö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vahingoittua kirjoitti:

liiallisesta itsetyydytyksestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu