Hyvä päivä olla yhdessä ja jutella.
Mikäli se naiselle sopisi?
Tälle miehelle se sopisi.
Mikäli se naiselle sopisi?
Tälle miehelle se sopisi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 44
Vanhimmat
Khyl, khyl
Juupelis juu mikä ettei..
Kyllähän sitä voisi jutella minä päivänä vaan. Kenen naisen kanssa haluat jutella?
Mietin samaa. Viesti vaan niin nähdään illalla.
Viestiä hänelle naiselle, olen miettinyt..🤔
Mieti tooosi tarkkaan.
Hyvää huomenta mies. Älä mieti enää, lähetä vaan se viesti mulle. :)
Ei tarvitse miettiä yhtään enää! Tässä on nyt mietitty jo ihan liikaa...
Myös toisen kannalta mietitty? Riittävä määrä faktoja kasassa päätöksentekoon?
Lähetä nyt vaan se viesti, niin voidaan sitten miettiä yhdessä lisää kaiken maailman juttuja. :)
Eieieiei, venaa nyt, tää palstahan pysähtyy jos jahkailijat alkaa toimimaan tosielämässä, mietitään nyt vielä.
Viestinkirjoittaminen on helppoa, mutta sen lähettäminen on eri asia.
Olisitpa minunkin kaivattuni samaa mieltä kuin sinä.
Hyvää päivää nainen. :)
Hyvää päivää. Miksi luulet ettei nainen haluaisi viestiä sinulta? Eikö hän sitten ole vaikuttanut yhtään kiinnostuneelta vai?
Nope, ei sovi, eikä huomenna, tai ylihuomenna, juuei, paree kun unohdat.
Oo pulkkinen ihan iteks.
Ketä se on?
Niin olisi, vaikka jokainen päivä sopisi yhtälailla. Haaveilen usein, että törmäämme jossain ja alamme jutella kuin emme olisi ikinä erossa olleetkaan. Tunnelma olisi iloinen ja odottava, ehkä hieman sähköinenkin.
Minäkin odotan sähköisiä kolmikantaneuvotteluita ihan ensiksi isän kultapojan ja pyhän hengen nimeen.
Olisi kiva törmätä. ❤❤❤❤
Hyvä niin ettei ole sidottu tähän päivään. :)
Niin mullekkin sopisi mikä päivä vaan, rakas.
Tämä on just paha kun joku käyttää sanaa rakas😭
Rakas nainen se ei ole paha ajatus. =)
Sopisi hyvin..
Tyytyväinen. :))
Et tullut. :(
Juttelen vain sellaisen kanssa jota kaipaan ja jonka kanssa haluan loppuelämäni jakaa ja jonka tunnen hyvin. Ei ole mitään hyvää sanottavaa yhdellekään sellaiselle, jonka takia menetin äärimmäisen tärkeän haaveen toteutumisen.
Miksi vastailet mies itsellesi ja käyt jotain ns kokemustasi läpi jotain höperöä tarhantätiä tms esittäen? Jos tulee kengän kuva, niin tulee kngän kuva ei se mikään salaliitto ole noin niinkuin lähtökohtaisesti. Ensin tarjotaan tavalllista järempiä tukitoimia j sen jälkeen aletaan hilaamaan kohti ovea. Saattaa sattua toisenkin kerran
Onko sinulle tärkeää kiusata tunteellisia ihmisiä? Olet todella nolo.
No joo vähä tollasta. En mä oudolle jaksa kertoo enkä aina olla tutustumassa johonki randomii
Jutellaanko mies? Et ole hän kun ei hän täällä ole mutta voisin jutella silti. Mistä haluat jutella?
Voidaanko mies pähkäillä yhdessä miksi se minun mies siellä jossain silloin katseli minua ja hakeutui samoihin paikkoihin että pääsi näkemään minut?
Ai että sopisiko. Aivan varmasti yhden miehen kanssa. Koska rakkaus.
Jaa että juttelu ja rakkaus sopisi sulle tietyn miehen kanssa? Hyvä juttu.
Miksi sä mies elät täällä kuvittelemassa ties mitä? Pystytkö ottamaan vastuutakaan mistään kun toimintasi on tällaista? Ei ole vastuuntuntoista tai normaalia.
Kyllä sopii ja vain yhden miehen kanssa tälle naiselle.
Kukas siellä vikisee. Miten tuo vastuunotto on sinulle itselläsi sujunut elämässä?
Aloittaja oli mies, vastaaja oli nainen.
Tuskinpa oli vastauksesta päätellen
Kesäinen lauantai-ilta olisi otollinen tilaisuus viettää viltillä luonnon helmassa, ja keskustella kumppanuksia kiinnostavista aiheista.
https://youtu.be/nXTtA5bKHrM
Mää oon kyllästyny koko kaupunkiin.
.muutaman viikon jälkeen muutan rauhaan.
Lopetin yhdet lääkkeet mutta vielä on muita.
Viina maistuu .
Olkoon se sitten lähes mitä vain.
Eipä ois puhelintakaan.
Luovutan.
Kaupunkilaisten murheita.
No ei muuta kuin tuumasta toimeen - otapa yhteyttä siihen oikeaan naiseen! :)
Niin just. Se nainenhan voi olla vaikka kuinka lempeä ja hempeä ja mitä kaikkea sitte vielä tapahtuis.😉
Mut sai hymyilemään ajatus meidän kasvokkain kohtaamisesta. Tuijotettaisiinko me vaan toisiamme silmiin sanomatta sanaakaan naamat peruslukemilla? Vai höpötettäisiinkö kumpikin niin, että toinen ei saa sananvuoroa? Vai jotain muuta?
Kysy, laita viesti. Sun se on tehtävä.
Tää oli eräälle hemmolle.