Väärä kisa Artturille ja Eetulle

Miksi valmennusjohto toimii näin, kisat tason mukaan, Artturi oli avain kankea ja Eetu sai shidot niin kuin kuuluikin olisi kuulunut myös Sm kisoissa aina jäykät händyt ja passiivinen.
91210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

no nyt on pakko olla samaa mieltä....

Äänestä

Hyvä että joku sanoo tämänkin ääneen, oli Vavan tekosia SM finaali järjestely. Eihän Vava siedä et Suomen paras judoka ei välitä valmennuslinjasta ja Rokin neuvoista ja hyvä niin, sillä tulosta tulee muutenkin.

Äänestä
  • Hilly, Hilly - hillitse itsesi.
    Sitä paitsi Suomen paras judoka on , kuulemma, tyytyväinen valmennuslinjaan. :)

    Äänestä

Kaikki Top Teamiin ja Pariisiin!

Äänestä
  • Jo U18 alkaen, niin saadaan urheilijan polulle oikea päätös.

    Äänestä

Tehdään niin kuin Vava sanoo, ja pääset edustaa.

Äänestä
  • Mitäs se Vava on sanonut?

    Äänestä

Jos et tee niin JJ sanoo saat shidon

Äänestä
  • eli jotta ymmärtäisin; Pelaat, jos teet niin kuin Rive ( Päävalmentaja jalkapallossa) sanoo. Eikös se näin mene...
    Vai olenko ymmärtänyt jotain väärin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi valmennusjohto toimii näin, kisat tason mukaan, Artturi oli avain kankea ja Eetu sai shidot niin kuin kuuluikin olisi kuulunut myös Sm kisoissa aina jäykät händyt ja passiivinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu