Sperman määrä

Anonyymi

Joiltakin miehiltä näyttää tulevan spermaa pornopätkissä ihan järkyttävä määrä. Onko ihan todellista vai onko äijillä joku erillinen tekospermapumppu?

10

1596

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä sitä tulee välillä ihankin härkky määrä.
      Vielä nykyäänkin kypsässä iässä ruiskii välillä todella runsaat lastit Nelikymppisenä kun ei vaimo raskaana ollessaan antanut pillua niib kävin völillä tyhjentömässä pallit privahierojilla joita silloin oli stadissa lähes joka korttelissa
      Muistan kuinka se yksi todella upea isotissinen nuori tummatukka katseli silmät suurina kuinka kaluni ruiski sysäyksittäin tytön pienessä kuumassa kädessä ,siitä riitti spermaa jopa noille isoulle rinnoille jotka kuorruttuivat kiihottavasti valkoisiksi nönnien törröttäessä kovina valkeina napouloina.
      Pyysin häntä vielä puristelemaan palleja jotta saisin ne ihan tyhjiksi ettei joka päivä tarvitsisi runkata kun se oli niin lähmäistä touhua.
      Tyttö selvästi kiihottui aidosti suurten pallien ja loputtomalta tuntuvasta spermaletkustani
      Sillä hän pyysi käymään toistekin jolloin saisin työntäö kalun pilluunkin ja täyttää sen kokonaan

      Teutori 67..

      • Anonyymi

        No ehkä se sitten on totta nuo suuret spermamäärät..


    • Anonyymi

      Joo-o
      Onkohan naisilla kokemusta, että spermaa tulee muki tolkulla?

    • Anonyymi

      Nuorempana tuli paljo, mutta tuli ruiskittua kaikki pilluu, eikä rinnoille.

    • Anonyymi

      Kiinnostaa kyllä naisten oikeat kokemukset. Kertokaapa !!

    • Anonyymi

      Kyllä vaihtelee miehistä riippuen. Olen antanut tulla rinnoille ja joiltakin tulee valtavalla paineella isot määrät. Jos tulee suuhun, niin joskus meinaa tukehtua.
      Kokemuksia?

      • Anonyymi

        Samat kokemukset. Joskus pillu valuu kauan spermaa. Pitää laittaa suojat pikkareihin. Mutta ihanalta tuntuu.


    • Anonyymi

      Onko kukaan mitannut määrää?

    • Anonyymi

      Itse olen runsaasti laukeava. Nykyisen vaimoni kanssa kun aloimme seurustelemaan, niin hän sen laittoi merkille. Itse en ollut asiaa kummemmin miettinyt. Mutta joskus on pitänyt ottaa hänelle kuva, että saa katsoa kuinka sotkussa hän on. Jos on ollut vaikka viikon paastossa ja laukeaa pitkän suihinoton ja naimisen jälkeen, niin yleensä tulee 5-6 pitkää ruiskausta ja sitten pikkuhiljaa hiipuu ja tiputtelee pisaroita lopuksi.

    • Anonyymi

      Itsellä on toi sperman tuleminen vähän hiipunut. 14- 16 vuotiaana sitä tuli joka panon tai tunkin jälkeen reilusti yli puoli desiä.

    Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      257
      4590
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      131
      2993
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2762
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      75
      1749
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1594
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1493
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      55
      1334
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      93
      1245
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      208
      1116
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1109
    Aihe