Sperman määrä

Anonyymi

Joiltakin miehiltä näyttää tulevan spermaa pornopätkissä ihan järkyttävä määrä. Onko ihan todellista vai onko äijillä joku erillinen tekospermapumppu?

10

1500

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä sitä tulee välillä ihankin härkky määrä.
      Vielä nykyäänkin kypsässä iässä ruiskii välillä todella runsaat lastit Nelikymppisenä kun ei vaimo raskaana ollessaan antanut pillua niib kävin völillä tyhjentömässä pallit privahierojilla joita silloin oli stadissa lähes joka korttelissa
      Muistan kuinka se yksi todella upea isotissinen nuori tummatukka katseli silmät suurina kuinka kaluni ruiski sysäyksittäin tytön pienessä kuumassa kädessä ,siitä riitti spermaa jopa noille isoulle rinnoille jotka kuorruttuivat kiihottavasti valkoisiksi nönnien törröttäessä kovina valkeina napouloina.
      Pyysin häntä vielä puristelemaan palleja jotta saisin ne ihan tyhjiksi ettei joka päivä tarvitsisi runkata kun se oli niin lähmäistä touhua.
      Tyttö selvästi kiihottui aidosti suurten pallien ja loputtomalta tuntuvasta spermaletkustani
      Sillä hän pyysi käymään toistekin jolloin saisin työntäö kalun pilluunkin ja täyttää sen kokonaan

      Teutori 67..

      • Anonyymi

        No ehkä se sitten on totta nuo suuret spermamäärät..


    • Anonyymi

      Joo-o
      Onkohan naisilla kokemusta, että spermaa tulee muki tolkulla?

    • Anonyymi

      Nuorempana tuli paljo, mutta tuli ruiskittua kaikki pilluu, eikä rinnoille.

    • Anonyymi

      Kiinnostaa kyllä naisten oikeat kokemukset. Kertokaapa !!

    • Anonyymi

      Kyllä vaihtelee miehistä riippuen. Olen antanut tulla rinnoille ja joiltakin tulee valtavalla paineella isot määrät. Jos tulee suuhun, niin joskus meinaa tukehtua.
      Kokemuksia?

      • Anonyymi

        Samat kokemukset. Joskus pillu valuu kauan spermaa. Pitää laittaa suojat pikkareihin. Mutta ihanalta tuntuu.


    • Anonyymi

      Onko kukaan mitannut määrää?

    • Anonyymi

      Itse olen runsaasti laukeava. Nykyisen vaimoni kanssa kun aloimme seurustelemaan, niin hän sen laittoi merkille. Itse en ollut asiaa kummemmin miettinyt. Mutta joskus on pitänyt ottaa hänelle kuva, että saa katsoa kuinka sotkussa hän on. Jos on ollut vaikka viikon paastossa ja laukeaa pitkän suihinoton ja naimisen jälkeen, niin yleensä tulee 5-6 pitkää ruiskausta ja sitten pikkuhiljaa hiipuu ja tiputtelee pisaroita lopuksi.

    • Anonyymi

      Itsellä on toi sperman tuleminen vähän hiipunut. 14- 16 vuotiaana sitä tuli joka panon tai tunkin jälkeen reilusti yli puoli desiä.

    Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      19
      4689
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1702
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      287
      1566
    4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      74
      1524
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      245
      1395
    6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1150
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      1130
    8. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1099
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1054
    10. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      1033
    Aihe