Parturikampaaja Kaarinassa

Anonyymi

Mitä parturikampaajaa suosittelette Kaarinassa vai saako parempaa jälkeä kun ajaa Turkuun?

12

2948

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hiushuone Klips ehdottomasti! Todella ystävällinen palvelu ja laadukasta jälkeä. Hius Studio Boheemista en hyvää palvelua saanut, joten ei jatkoon.

      • Anonyymi

        Hiusstudio boheemi näköjään protestilistoilla ja omistajasta tehty rikosilmoituksia kun huijannut asiakkaita


    • Anonyymi

      B B ihan best

    • Anonyymi

      Ei saa välttämättä. Piispanristillä ainakaan, ei😅

    • Anonyymi

      Keskustassa useampia hyviä ja mukavia. ☺

    • Anonyymi

      Mikä vaan mutta älä vaan astu Boheemiin. Ko kampaamon omistaja huijaa asiakkaita, omia työntekijöitä sekä myös verottajaa. Omistajana saanut jo aiemminkin tuomioita petoksista kun ollut vuokratuolilla Turussa. Mikään ei kuitenkaan ole muuttunut tuomioista huolimatta ja samaa meno senkun jatkuu, varsinainen taparikollinen!

      Kannattaa myös kurkata Googlesta löytyvät arvostelut joita asiakkaat antanut hänelle ja erityisesti kannattaa katsoa yrittäjän omat vastaukset negatiivisiin palautteisiin.

    • Anonyymi

      Rikollinen ja alhainen tämä naisoletettu henkilö/eläin on. Taitaa olla tälläkin hetkellä rikosilmoituksia vetämässä kun huijannut harjoittelijoiltaan rahaa.

      Onneks näyttäisi ajanvaraus olevan kiinni, eikä kukaan joudu hänen tuoliinsa istumaan.

      • Anonyymi

        Paikan pitkäaikainen asiakas olen,ne listat on täynnä ei suljettuna.
        Harmi kun ihmisten puheet menee tähän


    • Anonyymi

      Olen käynyt Piispanristin Prisman yhteydessä olevassa kampaamossa ja ollut erityisen tyytyväinen värjäykseen ja leikkaukseen.

    • Anonyymi

      Minulla on hyviä kokemuksia Parturi Jaanasta Piikkiön keskustassa. Edullinen ja hyvä palvelu. Siitä johtuen jonoa on yleensä viikon verran. Lyhyempi matka kuin Turkuun ja ilmaiset parkkipaikat edessä.

    • Anonyymi

      Kaarinan PaKa:t ehdottaa. Älä osta heseltä niin pitkään kuin pihi bossduck pitää toimintaansa paikkakunnalla. Tajusi itse lähteä pois pääkontorinsa kanssa, muta liian kalliiksi tulee siirtää huulipunakone hevonvitunhelvettiin täältä. Ellei se siirry, niin se siirretään.

    • Anonyymi

      En voi suositella ainakaan hiushuone Klipsiä. Sieltä tuntuu lähtevän kaikki hyvät tekijät nopeasti, joten jotain mätää täytyy olla. Omistaja on aika nokkavan oloinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      201
      7048
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2086
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1718
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1410
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1278
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      57
      1165
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      100
      1094
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      7
      1036
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      257
      985
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      979
    Aihe