Parturikampaaja Kaarinassa

Anonyymi

Mitä parturikampaajaa suosittelette Kaarinassa vai saako parempaa jälkeä kun ajaa Turkuun?

11

2071

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hiushuone Klips ehdottomasti! Todella ystävällinen palvelu ja laadukasta jälkeä. Hius Studio Boheemista en hyvää palvelua saanut, joten ei jatkoon.

      • Anonyymi

        Hiusstudio boheemi näköjään protestilistoilla ja omistajasta tehty rikosilmoituksia kun huijannut asiakkaita


    • Anonyymi

      B B ihan best

    • Anonyymi

      Ei saa välttämättä. Piispanristillä ainakaan, ei😅

    • Anonyymi

      Keskustassa useampia hyviä ja mukavia. ☺

    • Anonyymi

      Mikä vaan mutta älä vaan astu Boheemiin. Ko kampaamon omistaja huijaa asiakkaita, omia työntekijöitä sekä myös verottajaa. Omistajana saanut jo aiemminkin tuomioita petoksista kun ollut vuokratuolilla Turussa. Mikään ei kuitenkaan ole muuttunut tuomioista huolimatta ja samaa meno senkun jatkuu, varsinainen taparikollinen!

      Kannattaa myös kurkata Googlesta löytyvät arvostelut joita asiakkaat antanut hänelle ja erityisesti kannattaa katsoa yrittäjän omat vastaukset negatiivisiin palautteisiin.

    • Anonyymi

      Rikollinen ja alhainen tämä naisoletettu henkilö/eläin on. Taitaa olla tälläkin hetkellä rikosilmoituksia vetämässä kun huijannut harjoittelijoiltaan rahaa.

      Onneks näyttäisi ajanvaraus olevan kiinni, eikä kukaan joudu hänen tuoliinsa istumaan.

      • Anonyymi

        Paikan pitkäaikainen asiakas olen,ne listat on täynnä ei suljettuna.
        Harmi kun ihmisten puheet menee tähän


    • Anonyymi

      Olen käynyt Piispanristin Prisman yhteydessä olevassa kampaamossa ja ollut erityisen tyytyväinen värjäykseen ja leikkaukseen.

    • Anonyymi

      Minulla on hyviä kokemuksia Parturi Jaanasta Piikkiön keskustassa. Edullinen ja hyvä palvelu. Siitä johtuen jonoa on yleensä viikon verran. Lyhyempi matka kuin Turkuun ja ilmaiset parkkipaikat edessä.

    • Anonyymi

      Kaarinan PaKa:t ehdottaa. Älä osta heseltä niin pitkään kuin pihi bossduck pitää toimintaansa paikkakunnalla. Tajusi itse lähteä pois pääkontorinsa kanssa, muta liian kalliiksi tulee siirtää huulipunakone hevonvitunhelvettiin täältä. Ellei se siirry, niin se siirretään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko Pajari gerontofiili?

      Poliitikko Harry ”Hjallis” Harkimo, 70, kertoi itsenäisyyspäivänä seurustelevansa Jasmine Pajarin, 35, kanssa. Fuengiro
      Maailman menoa
      30
      4774
    2. Uskomatonta, Sanna Marinille ei haluttu antaa näkyvyyttä Linnan juhlissa

      Kymmenen Uutiset juuri ennen Marinin saapumista ja Areenakin kyykkäsi. Kyllä SDP:läinen politiikan supertähti on paha on
      Maailman menoa
      319
      2995
    3. Ei sydäntään voi pettää loputtomiin

      Vielä me toisemme löydetään.
      Ikävä
      133
      1722
    4. Sofia & Stefan

      Kas kummaa, yhtäaikaa Dubaissa? Pääsikö Sofia pitkästä aikaa Dubain kotiin? 😂 Instaan muistettu laittaa kuva "vesi ton
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      1715
    5. Kiitos että olet

      Tiedän, että sinä olet ja ajattelet minua välillä. Se tuo minulle voimaa, et tiedäkään miten paljon. Vaikka meistä ei tu
      Ikävä
      66
      1607
    6. Muistan kuinka isovanhemmat kertoivat teinipoikia VIEDYN VÄKISIN kodeistaan SOTAAN

      Suomen sotien aikaan erittäin nuoria teinipoikia vietiin väkisin kodeistaan ja lähetetiin sotimaan. Meinaatteko ettei t
      Maailman menoa
      279
      1168
    7. Hjalliksen uusi pano on 35 v nainen.

      Hjallis itse on 70 vuotias vanha papparainen. Kyllä siinä on taas saanut hjallis lompakkoa pitää paksuna kun on naisen i
      Sinkut
      111
      938
    8. Mitähän tässä kävikään

      Jotain kummaa on tapahtunut.. Miksen tunne kaipausta? Mihin katosi roihu sydämestä jonka vielä hetki sitten tunsin?
      Ikävä
      111
      823
    9. Voi kun uskaltasin

      Sulta suoraa kysyä onko kaikki hyvin? 🫤 Poistit kaikki kuvatkin ja muuta... Tietäsipä et pahan olon susta pois halata
      Ikävä
      79
      797
    10. Nainen, mitä tahdot ja odotat tulevaisuudelta

      Itse olen jo kaiken sanottavan sanonut ja haudannut ne unelmat. Ei ole oikeastaan juurikaan mitään enää mitä tavoittelis
      Ikävä
      81
      755
    Aihe