Parturikampaaja Kaarinassa

Anonyymi

Mitä parturikampaajaa suosittelette Kaarinassa vai saako parempaa jälkeä kun ajaa Turkuun?

12

3104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hiushuone Klips ehdottomasti! Todella ystävällinen palvelu ja laadukasta jälkeä. Hius Studio Boheemista en hyvää palvelua saanut, joten ei jatkoon.

      • Anonyymi

        Hiusstudio boheemi näköjään protestilistoilla ja omistajasta tehty rikosilmoituksia kun huijannut asiakkaita


    • Anonyymi

      B B ihan best

    • Anonyymi

      Ei saa välttämättä. Piispanristillä ainakaan, ei😅

    • Anonyymi

      Keskustassa useampia hyviä ja mukavia. ☺

    • Anonyymi

      Mikä vaan mutta älä vaan astu Boheemiin. Ko kampaamon omistaja huijaa asiakkaita, omia työntekijöitä sekä myös verottajaa. Omistajana saanut jo aiemminkin tuomioita petoksista kun ollut vuokratuolilla Turussa. Mikään ei kuitenkaan ole muuttunut tuomioista huolimatta ja samaa meno senkun jatkuu, varsinainen taparikollinen!

      Kannattaa myös kurkata Googlesta löytyvät arvostelut joita asiakkaat antanut hänelle ja erityisesti kannattaa katsoa yrittäjän omat vastaukset negatiivisiin palautteisiin.

    • Anonyymi

      Rikollinen ja alhainen tämä naisoletettu henkilö/eläin on. Taitaa olla tälläkin hetkellä rikosilmoituksia vetämässä kun huijannut harjoittelijoiltaan rahaa.

      Onneks näyttäisi ajanvaraus olevan kiinni, eikä kukaan joudu hänen tuoliinsa istumaan.

      • Anonyymi

        Paikan pitkäaikainen asiakas olen,ne listat on täynnä ei suljettuna.
        Harmi kun ihmisten puheet menee tähän


    • Anonyymi

      Olen käynyt Piispanristin Prisman yhteydessä olevassa kampaamossa ja ollut erityisen tyytyväinen värjäykseen ja leikkaukseen.

    • Anonyymi

      Minulla on hyviä kokemuksia Parturi Jaanasta Piikkiön keskustassa. Edullinen ja hyvä palvelu. Siitä johtuen jonoa on yleensä viikon verran. Lyhyempi matka kuin Turkuun ja ilmaiset parkkipaikat edessä.

    • Anonyymi

      Kaarinan PaKa:t ehdottaa. Älä osta heseltä niin pitkään kuin pihi bossduck pitää toimintaansa paikkakunnalla. Tajusi itse lähteä pois pääkontorinsa kanssa, muta liian kalliiksi tulee siirtää huulipunakone hevonvitunhelvettiin täältä. Ellei se siirry, niin se siirretään.

    • Anonyymi

      En voi suositella ainakaan hiushuone Klipsiä. Sieltä tuntuu lähtevän kaikki hyvät tekijät nopeasti, joten jotain mätää täytyy olla. Omistaja on aika nokkavan oloinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      421
      6075
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      115
      3432
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      69
      2352
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1869
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      109
      1065
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      94
      1033
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      62
      1032
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      61
      1015
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      77
      909
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      42
      902
    Aihe