Missäköhän olisi semmoinen

Anonyymi

Oivallinen paikka jossa menisi suut vinoon ja sukat pyörii jaloissa? Housutkin meinaa tippua mutta kangistuneet miniporkkanat pitää ne jalassa.

4

217

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      no tule tänne niin katsotaan!

    • Anonyymi

      No se on varmaan se Grazylandia!

    • Anonyymi

      Strätzschyländ on sellainen paikka. Kannattaa käydä ketä ei ole vielä!

    • Anonyymi

      Phötzhkyland se se vasta onkin, hik, hassu mesta. Pierevä kissanpentu ja kaikki ne hauskat hahmot siellä. Pitäski kokeilla sitä phötzhskyländiän maa nai-eiku siis maa uimalaa, onkohan siellä kylymää vettä vai tarkenneeko polskia suu messingillä niinku Puolassa ehheh, hik.
      Kivoi ilimoi se o luppaillu ja pierettää niin spömpatisti että meinnaa housutkin tippuva nilikkoihi, se on mennoo mut minnä sanon morjensta nyt ( sano rikkaat toisilleen ) hik!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      241
      2608
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      12
      2162
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      323
      1880
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      103
      1639
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      86
      1546
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1250
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1200
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1131
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      50
      1083
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      1016
    Aihe