lisäystä viime viestiini.tarkoitukseni ei ole kyl ylistää doupin vetämistä.mut mun turhautuminen tähän kaikkeen paskaan vaan saa sen näyttämään siltä.jos tietäisitte,mitä kaikkee mun elämäs on ollu ni oisitte samaa mieltä ku moni hoitohenkilö, eli et on ihme et ylipäänsä olen vielä elossa tai ainakin olen yo ja yrittäny elää normaalia elämää suht hyvin kaikesta paskasta huolimatta.elämä on vaan tämmöistä ja nyt rupee vaan tuntumaan et mä en enää jaksa pingottaa ja olla hyvä ihminen.21 vuotta olen järkeni pitäny,mut nyt alkaa tuntua siltä et kaks metriä multaa päälle ja perse horsmia kasvamaan ois paras vaihtoehto ollu jo pitkään mut itekin ihmettelen et yleensä olen vielä tässä,
rännääminen osa 2
speedyleeny
1495
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Suomen valtiosta kaikkine sääntöineen, rajoituksineen ja ahtaan ilmapiirin vuoksi, en itsekään pidä. Siksi onkin suunnitelmissa muutto Hollantiin.
Vaihda ihmeessä yhteiskuntaa vähemmän holhoavaan, jossa voit elellä rauhassa. Radikaali muutos, mutta helposti voittaa horsmat perseessä.