taas on se aika ku

Bemareita on tien varsilla hajoneina pohojanmaalla kun kokoontuvat..kalajoella
nim useana vuotena heitä kuskannut kun kohalle osunu ..
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taitaa olla se aika, kun kirjoitustaidottomat apukoululaiset päästetty taas tänne.

Äänestä

Ainakin täällä Koskenkorvalla ne ovat koko ajan menossa jonnekin ihan itse.

Äänestä

Onko siellä valtakunnalliset pylly-festivaalit, bemaristien suviseurat? Siellä teltoissa ja takapenkeillä pujotetaan parrua hanuriin ja keskustellaan madallusjousista hyvässä seurassa.

Äänestä

Rassaavat kuulemma toistensa vanos aukkoja bmw 520 tummennettujen lasien takana.

Äänestä

Itkusuin lähtee farmaripoitsut ku iso M5 kuski rassaa vanokset. kiihyttää viel eelle mennessä. huhhuh.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Bemareita on tien varsilla hajoneina pohojanmaalla kun kokoontuvat..kalajoella
nim useana vuotena heitä kuskannut kun kohalle osunu ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu